Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Németjuhász kiskutyát szeretné...

Németjuhász kiskutyát szeretnék panelba. Én az a fajta vagyok aki szereti babusgatni, szeretgetni a kedvenceit, és nem tudom hogy a németjuhász ilyen szeretgetni való, bújós, ragaszkodó, kényeztethető kutya e?

Figyelt kérdés
2015. febr. 23. 17:12
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Nagyon tetszenek a boxerek, csak azt hallottam meg olvastam róluk, hogy elég kezelhetetlenek, elevenek, sosem nőnek fel, mindent szétrágnak és szétrombolnak..........és hát ez egy panelban nem épp előnyös :(
2015. márc. 3. 17:31
 22/29 anonim ***** válasza:
A kutya fajtája teljesen mindegy, minden kutya rongál, ha nincs lefárasztva, foglalkozva vele.
2015. márc. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
A szetterekről (ír, angol, gordon)tud valaki valamit mondani? Nagyon tetszenek, csak egyik ismerősömnek angol szetterje van és elég kezelhetetlen, mindent megrág, lelök,eltör, tönkre tesz ,pedig még kutyasuliba is járatják.(Mondjuk eléggé el van kényeztetve)
2015. márc. 5. 18:01
 24/29 anonim ***** válasza:
A szetterek vadászkutyák, nagyon nagy mozgásigénnyel. Sokat kell velük szabadon mozogni. Egyébként jó fejek.
2015. márc. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
És a macskákkal jól kijönnek? mert van egy 8 éves cicám :D
2015. márc. 5. 21:53
 26/29 anonim ***** válasza:
Az a cicától is függ, hogy ő mennyire barátságos a kutyával. Plusz neveléstől persze. A kölyökkutya simán hozzászokik a cicához, ha a cica is normálisan áll hozzá. Lehetnek akár jó barátok is, vagy csak elviselik egymást.
2015. márc. 6. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

A cicával szerintem nem lesz baj :D

Amúgy az ír szetter milyen természetű kutyus? Okos, hűséges, jól nevelhető, ragaszkodó? :D

2015. márc. 6. 12:31
 28/29 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt ír szetterem, így közelebbről nem ismerem, de amennyire tudom, igen okos, jól nevelhető és játékos. És szép. :) Ami biztos, hogy mozgékony, nagy a mozgásigénye, és mivel vadászkutya, lehet, hogy a behívásnál kissé makacs lehet. De ha komolyabban érdekel, keress jó tenyésztőket és ír szetteres gazdikat, ők tudnak jól tájékoztatni a fajtával kapcsolatban.
2015. márc. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Okés köszi szépn :D
2015. márc. 6. 13:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!