Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szüleim utálják a kutyát, mit...

Szüleim utálják a kutyát, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy 4 éves kutyánk. Én már akkor elleneztem, tudtam, milyen gazdák a szüleim... A kutya házőrzésre kell, semmi séta, oltás, foglalkozás vele. Ez így is lett. A nevelés verésből és kiabálásból áll.

A kutya neveletlen, szinte egész nap ugat és nyüszít, egész nap kiabálnak neki undorítóan, nekem fáj...


Néha kiengedik az utcára, hátha elkóborol, de visszajön mindig.


Már kb 1 éve mondogatom, hogy ennek a szerencsétlennek jobb helye lenne máshol, de csak addig jutnak, hogy ez a kutya hülye és kész... :( pedig egyáltalán nem az..


Mit tegyek? Szüleim nyugdíjasok, mindig itthon van valamelyikük, nem tudom elvitetni/elvinni menhelyre


2015. febr. 23. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Szegény kutya. :( Miért kell nekik kutya??? Te nem tudod magadhoz venni? Vagy naponta tanítani, foglalkozni vele?

Azt írod, néha kiengedik, hátha elkóborol... (no komment). Ha ennyire nem fontos nekik, hogy szabadulnának tőle, akkor miért nem engedik, hogy elvidd menhelyre vagy megpróbálj jobb gazdát keresni neki?

2015. febr. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne szórakozzál már hogy egy éve azt nézed hogy szenved a kutya ! Fogd meg és vidd menhelyre,kit érdekel mit mondanak ők ! az ilyenek nem emberek komolyan mondom ...
2015. febr. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hoznak helyette másikat
2015. febr. 23. 19:59
 4/7 anonim ***** válasza:
Kérd állatvédők segítségét! Jobb ötletem nincs. Nem értem miért kell az ilyen embernek kutya.
2015. febr. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Te miert nem tudod elvinni setalni, kicsit nevelni?
2015. febr. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nincs rá időm. Ugyanis 12 órában dolgozom, mellette suliba is járok, és vannak saját allataim.
2015. febr. 24. 08:59
 7/7 anonim ***** válasza:
mentsd meg a szereencsétlen drágát! vidd menhelyre ennél az is jobb! vagy hivd ki az állatvédőket! valamit tegyél mert az az állat nagyon szenved! valamit nevelj a szüleiden! most nem nézlek le, csak kérlek na hagyd magára szegényt! légyszives tegyél valamit! hidd el én ökzeűleg lkoboznám a kutyát csak az a baj, hogy 13évesen nem tudok semmit se tenni és megöl a büntudat! tehetetlen vagyok és ezt utálom! bár befogadhatnám!
2015. febr. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!