Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám egész nap nem evett,2...

Kutyám egész nap nem evett,2 napja egyébként alig csipegetett.7 honapos, dog. Indokolja ez a nem evés az állatorvost? Még 3x eszik/nap.

Figyelt kérdés
2015. febr. 24. 16:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hány napig tervezed még várni,hátha enni kezd?Ha a gyereked így viselkedik,orvoshoz viszed vagy agyalsz,hogy miért nem eszik vajon?Akár babesia is lehet,órák alatt rosszabbodhat az állapota.
2015. febr. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, indokolja. Valami baja biztosan van, ez egy elég jellemző tünete a betegségeknek, hogy nem eszik a kutya.
2015. febr. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kedves első, nagyon megkérlek, a primitív stílusodtól kímélj meg. A gyerekemet hagyd békén. Normálisan kérdeztem, normalis választ vártam.
2015. febr. 24. 16:22
 4/11 A kérdező kommentje:
Második köszi, elviszem .
2015. febr. 24. 16:23
 5/11 anonim ***** válasza:

Mi volt ebben primitív?Az nem itt kezdődik.

Eldurran az agyam az ilyenektől,naponta több ilyennel találkozunk.

2015. febr. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Olvasd el a válaszodat és gondolkozz. Ide segítségért fordultam, felnőtt normalis nő, édesanya vagyok. A kutyus jól van, mint kiderült semmi baj. Segítő szándék, normalis megnyugtató szavak helyett kapásból földbe döngöltél. Hogy jössz te ahhoz , hogy úgy válaszoljon ruha a s....-ből rángattál volna elő?
2015. febr. 24. 22:04
 7/11 anonim ***** válasza:
41%
kérdezőkém, az elsőnek rohadtul igaza volt, nem volt primitív. Ha neked a kutya nem olyan fontos mint a gyereked akkor minek neked kutya? Kerti dísznek? Csak mert úgy reagáltál, hogy "A gyerekemet hagyd békén" mintha ő fontosabb lenne.... Na mind1. De valóban jó lenne, ha elvinnéd végre (én már akkor elvittem volna mikor csipegetett) mert komoly oka lehet és ha babézia és 3nap után viszed örülhetsz, hogy még él.
2015. febr. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Utolsó, te valami zakkant vagy? Igen, pontosan úgy reagáltam, mintha a gyerekem fontosabb lenne, mert fontosabb mint a kutyám. A kutyám egészséges kapcsolatban van a családdal, családtagként kezeljük, gondoskodunk a testi-lelki-szellemi szükségleteiről. Viszont nem a gyerekem! A gyerekem egy ember és igen, nem hasonlítom össze a kutyámmal. Neked biztosan sok a szakmai vagy a magánéleti/személys frusztrációd, és gondolom árgus szemekkel figyeled, majd lecsapsz azokra az emberekre akik a te agyszüleményeid szerint nem megfelelően bánnak a kutyákkal, állatokkal. Nos, könnyű a névtelenségbe burkolózva vagdalkozni, felsőbbrendűen lekezelni másokat, igaz? Nem vagyok a "kérdezőkéd", és nagyon megnéznélek a valóságban, kiféle- miféle jól szituált ember lehetsz. Ha te a gyerekedet a kutyával kezeled egy szinten, remélem a gyámhatóság nem hagyja sokáig tétlenül. - már ha van gyereked.
2015. febr. 27. 10:17
 9/11 anonim válasza:
Ha babesia-s a kutyád akkor vegyél egy lapátot!
2015. febr. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szeretem a kutyámat, de nekem a gyerekem fontosabb. Persze ha beteg elviszem orvoshoz, de ha egyszerre betegek a gyerekkel eloszor a gyereket viszem orvoshoz.
2015. febr. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!