Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek milyen kutyafaj...

Szerintetek milyen kutyafaj illik hozzám?

Figyelt kérdés
mma-zok kick box-olok és testépitek (az iméntit hobbi szinten szóval nem egy kigyúrt állat vagyok) 180cm 69kg valamint 16 éves. volt már kutyám és konyítok hozzájuk, a nevelésükhöz betanításukhoz (2 olyan szomszédom is volt akik kutyákat tenyésztettek és tanítgattak néha a kutyákról) katonának készülök ez a célom. a kutyát természetesen tanítanám trükkökre valamint az életben és használatos dolgokra (üljön le meg ilyesmik). ami fontos lenne(!!!):rövid szőr; nagy testalkat; és bújós legyen(értitek)

2015. febr. 24. 16:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
0%
doberman
2015. febr. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 iskolások válasza:
19%
Én farkaskutyát v pitbullt javaslok
2015. febr. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
köszönöm. még bőven jöhet válasz és indok is!!
2015. febr. 24. 17:06
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

16 eves vagy. Ha katona leszel, az kb 2-3 ev mulva fog megtortenni. Oda nem viheted. Mi lesz vele?

Se a dobermannt, se a pitet nem ajanlom. Egyreszt, mert 16 evesen nem lehet olyan hu de nagy tapasztalatod, masreszt, mert ezek nem kedvencnek valok, hanem munkara, sportra. Az meg, hogy boxolsz es testepitesz, teljesen mindegy, mert ha van tekintelye, akkor egy 50 kilos lany elbir egy pitbullal, ha nincs, akkor a legkigyurtabb testepitot is ugy rantja el, mint a tollpihet. (Nezz utana, hogy a sulyhuzasban hany kilot huzatnak...) Reszben ezert a megjegyzesedert sem gondolom, hogy az emlitett fajtak megfeleloek lennenek.

Nem irtal arrol se, hogy te mit tudnal nyujtani a kutyanak? Mennyi setat, vinned-e suliba, lertben vagy lakasban lenne-e, sportolnal-e vele stb. Igy nehez barmit ajanlani.

2015. febr. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
időm van sétáltatásra és kertben lennének(szép nagyban) mivel tovább tanulok még vonulok be. sportolnék velük pl futás amit egyébként már csináltam kutyával. a közelunkben sok a terep és oda is vinném sétálni
2015. febr. 24. 17:24
 6/23 A kérdező kommentje:
még nem vonulok*
2015. febr. 24. 17:24
 7/23 A kérdező kommentje:
a súlyomat és a magasságomat nem azért írtam mert én egy tekintélyes fenegyerek vagyok, hanem azért hogy eltudjatok képzelni :)
2015. febr. 24. 17:27
 8/23 anonim ***** válasza:

Van egy konditerem ahová rendszeresen járok. A konditerem tulajdonosa még Arnold Schwarzeneggerrel együtt volt versenyeken vagyis ő maga is profi testépítő volt. Még ma is emeli a súlyokat pedig elmúlt 60 éves az öreg.

Neki egy tündéri yorkija van. Egyik tenyerében simán elfér. A férjem aikidózik. A mestere aki fekete öves annak egy jack russell kutyája van

Ennyit arról, hogy harcművészetet vagy testépítést gyakorolsz.


Osztom én is azt a véleményt, hogy ha olyan terveid vannak, hogy katonaság, akkor ne akarj kutyát. A kutya nem 2-3 évre szól hanem 10-15 évre is. Mit csinálsz ha katona leszel? Nem viheted magaddal,

2015. febr. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 bollocks ***** válasza:

"még nem vonulok"


És nem is tervezed úgy 31 éves korodig?

2015. febr. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Jo, de kb mennyit? Sporton nem a futast ertem, hanem pl agility, orzo-vedo stb.Ha tovabb tanulsz, mondjuk evig, akkor is meg csak 7-8 eves lesz a kutya. Mi lesz vele?

Tovabbra is ugy erzem, hogy nincs eleg tudasod egy kemenyebb fajtahoz. A helyedben bemennek egy menhelyre es megkerdeznem, hogy kezdo kutyaskent aktiv tarsnak melyiket ajanljak. Valoszinuleg eleg nagy lesz a valasztek. De ezt csak azutan, hogy vegiggondoltad, mi is lesz vele, ha bevonulsz!

2015. febr. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!