Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet kutyát apportozásra...

Hogy lehet kutyát apportozásra tanítani?

Figyelt kérdés
Elmegy a labdáért,de nem hozza vissza. Ha nagy ritkán mégis elindul felém,akkor nem hozza el hozzám a labdát hanem elengedi. Próbáltam már több labdával,de akkor méghamarabb elengedte és futott hozzám a másikért

2015. febr. 24. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg azt hogy ha eldobod a labdát rögtön elindulsz más irányba nekem ez jött be de ha megcsinálja akkor nagyon dicsérd meg így jobban rögződik az agyába és majd rá fog jönni hogy ez jó móka sok sikert ;)
2015. febr. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
küld vissza a másikért.
2015. febr. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem azt csinálta hogy elkezdte rágni a labdát én ezt úgy oldottam meg hogy odamentem hozzá és eldobtam ismét persze ugyanoda visszajött ahol elkezdte rágcsálni és újra eldobtam később rájött hogy mit akarok és beszállt a buliba.
2015. febr. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2015. febr. 24. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!