Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kutyus lehet? (kép)

Milyen fajta kutyus lehet? (kép)

Figyelt kérdés
[link]
2015. febr. 24. 20:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Teacup pomerániai. Ne akarj ilyen selejtes kutyát!
2015. febr. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem mondtam,hogy akarok :D Csak facen láttam és kíváncsi voltam,nagyon aranyos. Miért mi baj van vele?
2015. febr. 24. 20:11
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez a pomerániai törpespiccnek egy túlszaporított változata. Úgy jöttek létre, h az almok legkisebb, legfejletlenebb egyedeit szaporították tovább, h még kisebb legyen. Nagyon sokba kerülnek, de nem élnek sokáig, általában olyan 3-5 évig.
2015. febr. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az igen. Ilyen kis ékszer kutyus. :)
2015. febr. 24. 20:17
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez gyakorlatilag azt jelenti, hogy a legéletképtelenebb kutyákat szaporítják tovább. Ezek a kutyák általában elég betegesek, hiszen gyakorlatilag úgy szelektálják őket, hogy egy genetikai selejt szülessen meg. Szerintem ez egyáltalán nem csodálatra méltó. :(
2015. febr. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát nem az :S Ez inkább már kicsit állatkínzásba csap át,hiszen nem jó nekik ha folyton betegek stb. Az ilyeneket agyon verném :S
2015. febr. 24. 20:32
 7/10 anonim ***** válasza:
Az amerikaiak imádják. Paris Hilton is nemrégen vett egy ilyen kutyát, de az fehér.
2015. febr. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Jajj hát az a pelikánszájú mit nem vesz meg? :D Egyedül agyat nem vett még magának. :D Az amerikaiak meg mindent megvesznek meg minden hülyeséget megcsinálnak...
2015. febr. 24. 20:45
 9/10 anonim ***** válasza:

Ugyanazt a képet látjuk? Ez állítólag egy teacup uszkár, gyakorlatilag szerintem van ott más is. Annyira jellegzetes a pofája, hogy vissza is tudtam keresni neked: [link]

A probléma ugyanaz, mint a teacup pomerániaikkal, miniyorkikkal, exrtamini(!!!) csivavákkal meg úgy az összes többi mikrokutyával: egy bizonyos méret alatt rövid távon nagyon beteges, hosszú távon totál életképtelen a kutya.

Egyébként nincs új a nap alatt: ha utánanézel egy picit az előbb linkelt cégnek, ugyanazt csinálják, mint a magyar szapik, csak nagyban:

- férges kiskutyákat adnak el

- beteg (értsd: fertőzött) kiskutyákat adnak el

- túl fiatal kutyákat adnak el

- örökletes betegségeik vannak a kiskutyáknak


(#8 Agyat még a Repo!-ban sem adnak neki. Új bőrt a képére bezzeg :D Ha nem láttad volna, kötelező darab.)

2015. febr. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hahaha :D Hát igen,sajnos már mindennel csak átverik az embert. Nem tudom,a volt párom anyukájának van yorkija,nincs semmi baja,pedig már 2 éves. De hát inkább nem kísérletezem. Meg amúgy is nemsokára megszületik a babám,aztán mellette nem lesz időm foglalkozni a kutyussal. Csak úgy megfogott a kis pofija ennek a kutyusnak és érdekelt,hogy milyen fajta.
2015. febr. 24. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!