Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Volt már veletek, hogy nem...

Volt már veletek, hogy nem tudtatok dönteni hogy kan vagy szuka kutyát vegyetek-e?

Figyelt kérdés
Mert mi nem tudunk dönteni. Ivartalanítva lenne mindenképp. Nektek hogy sikerült döntenetek vagy mi alapján döntöttétek el? Volt valami, ami befolyásolta a döntéseteket?
2015. febr. 24. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Kan kutyust szerettünk volna, de a tenyésztő azt javasolta, inkább szukát vegyünk, mert ők nyugodtabbak.
2015. febr. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekünk mindegy volt. Volt egy család ahol egy kan westinek kerestek gazdit és két szuka bichonnak. Mind a 3 kutya felnőtt volt már.


Úgy volt a westiet hozzuk el. De vhogy a másik két kutyába jobba bele szerettünk,így lett egyszerre két szukánk. Azóta is csak szukáink voltak.


Viszont vmelyik nap láttam egy gazdi keresős kutyust,megtetszett a külseje meg a jelleme amit írtak.Mint kiderült kan kutya.De annyira megfogott,hogyha lenne jelenleg időm,pénzem még egy kutyára örökbe fogadtam volna.Nem érdekelt volna,hogy kan.



Szóval ha elmentek a tenyésztőhöz és bele szerettek az egyik kiskutyába akkor mindegy lesz a neme :)

2015. febr. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én az alapján döntöttem hogy meik a nyugodtabb ezért szukàt választottam :)
2015. febr. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hozzám abszolút a kanok passzolnak, én sokkal jobban bírom őket általában. :) Ez alapján minden kutyám kan volt, a mostani is az.
2015. febr. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem, soha. Nálam csakis szuka jöhet szóba, ha nincs olyan a tenyésztőnél, vagy nem megfelelő a jelleme, akkor inkább várok, vagy keresek másikat. Nem bírom a kan kutyákat.

Ha neked mindegy a neme, akkor csak az számít, hogy a jelleme passzoljon hozzád.

2015. febr. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én meg csak kant tudok elképzelni magam mellé, de megindokolni nem tudom.

Hacsak az nem számít, hogy az első kutyám kan volt. Ajándékba kaptam, tehát nem én választottam.

2015. febr. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem volt még ilyen, de a jellemét nézném meg, hogy melyik passzolna jobban hozzám. Van szuka kutyám is és kan is, de még nem tudtam rájönni, hogy melyik nem való nekem igazán :D
2015. febr. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én mindig a kanokkal harmonizáltam jobban, de nem tudnám megmagyarázni. Viszont tapasztalatom szerint a kanok sokkal gazdásabbak, bár ez lehet, hogy csak nálam van így...
2015. febr. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!