Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a kutyám baja?

Mi lehet a kutyám baja?

Figyelt kérdés

A kutyám 2 napja olyan mintha sántítana és ha megemelem úgy hogy a hasa alá nyúlok akkor nyüszít , egyértelműen fáj neki. Ha a hátára fektetem és úgy mozgatom a lábát nem jelezné hogy fáj neki , lehet bármilyen irányban mozgatni mind a csípőjét mind a lábai de mikor feláll mégis sántít és összerogy . A hasáról ugyan az elmondható , ha a hátára fektetem és megnyomkodom neki akkor semmi jel viszont ha áll és megemelem akkor nyüszít.

El fogom vinni orvoshoz a napokban mindenképpen , csak kíváncsi lennék hogy találkozott e már valaki hasonló esettel és hogy mi is volt ez pontosan.



2015. febr. 24. 21:03
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Nem a napokban kéne elvinni,mivel napok óta fájdalmai vannak,hanem már rég el kellett volna.A leírt tünetek sokféle betegségtől,sérüléstől lehetnek,tehát semmi értékelhető információt nem kapsz abból,hogy más kutyájánál is volt ilyen.
2015. febr. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Evidens volt számomra hogy ilyen gyűlölködő üzenetet kapok , nem rajtam áll hogy elviszem e az orvoshoz elhiheted hogy ha így lenne akkor már rég elvittem volna ...
2015. febr. 24. 21:13
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Az én kutyámmal is volt ilyen, vasárnap este mikor hazaértünk, akkor vettük észre...ő leülni is nehezen tudott, sajnos vasárnap este sehova se tudtuk már vinni, de másnapra semmi baja sem volt...az orvos szerint meghúzódott a nyaka, az okozhatta hogy furán lépegetett...azóta még egyszer volt ilyen, akkor kapott rá injekciót
2015. febr. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm az utolsó választ a kutyust mindenképpen kedden fogom elvinni az állatorvoshoz , ha elmúlik neki , ha nem , én is ilyesmire gondoltam , hogy megrántotta valamilyét :)


Az előtte levőnek pedig gratulálok a segítőkészségéért , tudod , ez az oldal arról szól hogy az emberek segítik egymást ,ha nem tudsz segíteni akkor miért avatkozol bele ? 2 kutyám van , 1 macskám , 4 tengerimalacom és nem mellesleg egy lovam ami havonta 40 ezer forintba kerül és nem hiszem hogy én lennék a mintapéldája az állatkínzásnak , sőt :) minden szükséglete el van látva a kutyának , minden oltása , 2 havonta meg van nyírva és NEM haldoklik ! Előbb vinném el a kutyát állatorvoshoz mint hogy ennem legyen mit , de mi közöd neked ehhez, egy névtelen senki vagy aki itt veri a mellét mert túl sok állatkínzásos műsort néz az animal planeten és azt hiszi mindent tud ... Azt kívánom hogy ha valami bajod lesz és szeretnél róla többet tudni akkor csakis ilyen válaszokat kapj :)

2015. febr. 25. 21:07
 5/9 anonim ***** válasza:
Édes vagy. Csak tudod, ha nekem valami bajom lesz, pláne ha a kutyámnak, akkor szakemberhez fogok fordulni és nem a neten próbálom megúszni az időt és a fáradtságot. Gondolom a kutyádat azóta sem látta orvos, fájdalmai vannak, szenved te eközben azzal vagy elfoglalva, hogy gyűlölködj... szép kis lelkivilágod lehet. Na mindegy.
2015. febr. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
attól, hogy sok állatod van az nem azt jelenti, hogy khurv@ jó nekik....
2015. febr. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nem rajtad múlik, hogy elviszed-e? Tényleg nem értem, mert a szöveg alapján felnőtt vagy. Akkor nem tudom mi lehet a probléma. És gratula, hogy 2napja fáj a kutyád lába és te tök tudja mikor viszed el. Hát komolyan, MÉG AZNAP KELLETT VOLNA ELVINNI ÉSZLÉNY! bocs meg minden, hogy ez neked gyűlölköd, de ha ilyen hülye vagy akkor, hogy irjak kedveset?
2015. febr. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Na hát gratulálok, ássátok el magatokat hülye barmok... Honnan gondolod hogy felnőtt te segg? Gondolom ha az lenne nem írta volna hogy nem rajta múlik, valószínűleg tényleg nem rajta múlik. És nem az volt a kérdés hogy ki mit gondol a kérdezőről hanem hogy mi lehet a kutya baja, nem tudod? Akkor minek kommentelsz? Menjél foglalkozz a saját állatoddal, gondolom úgysincs más dolgod ha itt lopod a napot. Ahogy elnézem elég baj az a kérdezőnek hogy nem tud mit kezdeni a kutyával, nincs szüksége a ti baromságaitokra... Szóval ha nem tudsz normálisat hozzászólni akkor inkább maradj csöndbe, görgess tovább, jobban jár mindenki. Ti szidjátok őt meg a lelki világát, mégis ti szarakodtok vele, ezen nem gondolkoztok? Állatok...
2015. febr. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
feltűnési viszketegség
2015. márc. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!