Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szabadon követést hogyan...

Szabadon követést hogyan tanítsam meg két hét alatt?

Figyelt kérdés

Két hetem van a BH1 vizsgáig. Kutyám nagyon tanulékony ( 3 éves nj ), sintértelepről hoztam ki egy hónapja.

Mivel dolgozok vele, a cég fizeti a vizsgát. Az oktatók a munkahelyre jönnek. Teljesen nyers volt a kutya, de pórázon már mindent tud.

A szabadon követésnél viszont a fejét azonnal a földre szegezi, és csak a szagok érdeklik. Pedig nagyon éhes volt, de nem érdekelte a kezembe a virsli. Vizsgán meg jutifalatot nem lehet használni.

Valakinek tapasztalat?


2015. febr. 25. 08:09
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Az oktatod nem tud segiteni?
2015. febr. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
kicsit pörgesd fel a kutyát,próbálkozhatsz labdával is. De az oktatód ezt biztosan tudja.
2015. febr. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
En egyebkent ugy probalkoznek, hogy vekony, de eros zsineget kotnek a nyakorvere, eleinte azzal korrigalnam. Kesobb a zsinor mar csak a hatara lenne dobva, aztan fokozatosan levagsz belole darabokat, vegul mar teljesen szabadon lesz. Hogy ehhez eleg-e 2 het, azt nem tudom.
2015. febr. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Az oktató csak a jutifalatot használja. Az elvük az, ha a kutya nem megy a kezem után amiben a kaja van akkor nem éhes. Mindig mondja ne egyen két napig. De egy csont sovány kutyát hova éheztessek?

A hátára nem lehet semmit se tenni mert a vizsgán nem elfogadott. A kifektetésnél is a póráz csak a földön lehet.

Nagyon félek hogy megbukunk, mert sok múlik a vizsgán.

Aműgy az oktató nagyon szuper, három hét alatt egy teljesen nyers kityába bele tudtuk tenni az anyagot, de csak pórázon működik.

2015. febr. 25. 09:36
 5/24 A kérdező kommentje:
Jah a labdára kitérve: sajnos nem igazán foglalkozhattak vele, mert a labdát nem ismeri. Most kezdett el rongyozni velem, de csak akkor fogja meg a játékos kedvében van. Ez is csak pár percig tart.
2015. febr. 25. 09:40
 6/24 anonim ***** válasza:
Olvasd el megegyszer, nem azt irtam, hogy a vizsgan legyen rajta barmi!!! Addigra el kell hagyni a zsineget is!
2015. febr. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Két hét alatt nem fogod beletenni a szabadon követést.

Ha póráz nélkül szagolgat, akkor nincs kész a kutya.

2015. febr. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
engedd el ezt a vizsgát, és keress egy olyan oktatót, aki nem ilyen hülye.
2015. febr. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Mi az oka annak, hogy ennyire surgos? Szerintem 1 honap ehhez keves. En 3 honapja dolgozom egy mar kikepzett nemet juhasszal, de szabadon kovetest meg nem csinalunk.
2015. febr. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Nálunk az a baj, hogy a cég bérelte fel a kiképzőt. Az egész csapatnak bh1 es papír kell. Március 7 én vizsga, és sajnos nincs pótvizsga. Nekem meg azonnal új kutyára volt szükségem, mert az előző kutyámat nyugdíjazni kellett. Pedig neki megvan a vizsgája. De aki most van velem, semmit nem tudott. Most már magátol ül ha megállok, percegik fekszik amíg visszamegyek hozzá.

Igen tudom hogy kevés az idő de sajnos kötve vagyok.

2015. febr. 26. 13:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!