Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van esély arra hogy járni fog...

Zeusz4 kérdése:

Van esély arra hogy járni fog még a kutya valaha?

Figyelt kérdés
Van egy kutya akit gerinctöréssel meg műtöttek kicsit több mint egy hete, a kutya atöröttgerincével 1 hétig volt úgy hogy orvos nem látta, nem sok jót mondott az orvos de a műtét megtörtént . Eddig nem igazán mutatott reakciót a hátsó láb inger hatására (ujjak közti meg csípésre) de tegnap aludt a kutya és egy ollóval (tompa végű) megcsikiztem a lábát és nagyon mozgatta mind kettőt,
2015. febr. 26. 07:30
 1/7 anonim ***** válasza:
akkor ez már haladás.:) beszélj az orvossal, és kezdjétek el a tornát, nagyon sokat számit a gyógyulás szempontjából.
2015. febr. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha reflexet mutat, az nagyon jó jel! Mindennek az alapja, mondhatni. De biztos nagyon-nagyon hosszú időbe fog még telni, hogy járni tudjon, fokozatosan kell újra megtanítani járni. Csóri kutyus, nagy mákja volt, hogy dokihoz került, nem baltával csapták fejbe, mint sok sorstársát.
2015. febr. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jó ég, szegényke. Most nem találom, de a napokban belefutottam egy szívszaggató cikkbe, ahol a törött gerincű kóbor kutya műtét után 3 lábon tudott közlekedni. Persze minden eset más, de ha csikizést érezte, akkor működnek ott az idegek.
2015. febr. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Nincs!
2015. febr. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Minden lehetséges, de mindenféleképpen vidd el egy megbízható, leinformálható fizioterapeutához!!!!!
2015. febr. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]


Itt mindent megtudhatsz, kérdezhetsz!


Szorítok a kutyádnak!!!!

2015. febr. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
mindenkinek köszönöm a válaszát,nem az én kutyám én ideiglenes befogadó vagyok és én válaltam a gondozását :)
2015. febr. 26. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!