Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért fájt annyira, hogy a...

Miért fájt annyira, hogy a kollegám azt mondta ő utálja a kutyákat?

Figyelt kérdés
Két törzskönyves és egy mentett kutyám van itthon.
2015. febr. 27. 14:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt most komolyan kérdezed? Magadtól nem tudod a választ?
2015. febr. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 bollocks ***** válasza:
100%
Mert közben lapáttal tarkón vágott. Más okát nem látom annak, hogy miért kérdezel ilyen hülyeséget.
2015. febr. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Mert gyerekes vagy. Felnőtt ember el tudja fogadni ha másnak nem azonos az ízlése.
2015. febr. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35%

Nekem csak rosszul esik,hogy ha vki kijelenti ő utálja a kutyákat büdösek,bolhásak,koszosok stb stb.

Ilyenkor veszek egy nagy levegőt és mintha nem mondott volna semmit. Tudom azt,hogy senki sem egyforma.

Én a macskákat utálom.Ettől függetlenül nem mondok macskások társaságában,hogy utálom őket. Inkább azt mondom kutyás vagyok,a macskákért nem rajongok.

És lám senki nem sértődik meg.Csak vannak akik nem túl tapintatosak.

2015. febr. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom.

Akkor én is sírjak?

Múltkor aszonyga egy okos ismerős-szerűség:

Mennyi idióta van, amelyik százezreket kiad ezekre a pedigrés, idegbeteg szarokra. Látom, neked is csak ilyen pitbull-szerűséged van, nem vagy olyan hülye sznob.

Én meg mosolyogtam, miközben ott állt mellettem a tk-s amstaffom, otthon meg várt a tk-s cane corsóm.

Te tényleg ilyeneken rugózol?

2015. febr. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sajnos én is ilyen vagyok, természetemnél fogva nagyon a lelkemre veszek minden negatív beszólást, de tudatosan küzdök ellene, mert a saját életemet keserítem meg ezzel.

A buta/rosszindulatú emberek nem érdemlik meg, hogy kattogjak rajtuk, ha valaki építő kritikával illet, azt meg kell fontolni, ha meg valaki szimplán az ellenkező véleményének ad hangot, azt toleránsan el kell fogadni, persze tapsolni nem muszáj hozzá.

A tesóm imád biciklizni, én meg lovagolni. Engem a bringázással lehetne kikergetni a világból, a tesóm meg a lovaknak még a szagát se bírja. Gyerekkorunkban kicsit győzködtük egymást, hogy próbáljuk ki egymás hobbiját, aztán kiegyeztünk döntetlenben.


Nagyon-nagyon veszélyes dolog, ha valaki a saját helyesnek vélt meggyőződését akarja mindenáron lenyomni mások torkán, akár jó szándékkal is. Kapcsolatokat tehet tönkre, ha meg az illető ne adj' isten pl. döntéshozó politikus, még csúnyább eredménye lehet.

Ne várd el a kolléganődtől, hogy szeresse a kutyákat. Lehet, hogy valami trauma érte ezzel kapcsolatban, vagy szimplán nem "kutyás típus", ki tudja.

2015. febr. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%

Túl fiatal vagy még, nincs sok tapasztalatod:)


Egyébiránt sokat elmond az emberről az, ahogyan fogalmaz: utálom, helyett a nem igazán kedvelem szerencsésebb talán


Az "utálommal" kinyilatkozik pl. arról, hogy az ő véleménye bizony mérvadó, nem tud vitatkozni, és önző ember:)

2015. márc. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!