Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális ha kicsit fél a...

Gabooc20 kérdése:

Normális ha kicsit fél a gazdátol a kutya?

Figyelt kérdés
Ha rosszat csinál szokott néha kapni a fenekére(ez belefér szerintem a nevelésbe). De sajnos most ha nem akarok a fenekére ütni csak intésből felemelem a kezem, hogy ezt vagy azt nem szabad behunyja a szemét és elkapja picit a fejét.. látszik, hogy megilyed. Mennyire nagy baj ez?
2015. febr. 27. 14:51
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Ez nagyon nem jo. Tisztelnie kell teged, nem felnie. Ha igy viselkedik, azt jelenti, hogy rendszeresen tulzasba viszed a buntetest.
2015. febr. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%

nem verjük a kutyát, mert csak félni fog a gazditól, amit sikeresen el is értél...

nem verem a kutyám, mégis tudja hol a helye és nem rosszalkodik...

egy kutyának nem kéne félnie a gazdájától, hanem teljes mértékben meg kéne benne bíznia, ezt pedig sikeresen eljátszottad, hosszú út lesz, mire megnyered újból a bizalmát, gratulálok

2015. febr. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Két dolog lehetséges:

a) értelmetlenül, vagy indokolatlanul nagy büntetéseket szokott kapni

b) így próbálja elkerülni, hogy tényleg megüsd.

Gondold át, hogy melyik lehet.

2015. febr. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Második, tedd el az irónikus dumát, segítséget kértem mert első kutyám, nem lekezelő hozzásólást.
2015. febr. 27. 16:34
 5/9 anonim ***** válasza:
40%
Hát szerintem távolról sem ironizált... Aztán majd nézhetsz ha megunja hogy ráemeled a kezed és majd jól megharap!
2015. febr. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ebben mégis hol találsz iróniát? :) Ugyanis száraz tényeket írtam le...
2015. márc. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
még egyszer az okosaknak. nem szemrehányást kértem, hanem segíitséget. A kutya mellesleg akkor ijed meg ha tudja, hogy rosszat csinált, nem retteg tőlem vagy bármi hasonló
2015. márc. 3. 11:58
 8/9 anonim ***** válasza:
a kérdésben még az szerepel, hogy fél tőled... ;)
2015. márc. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

tessék, két cikk, ha ezek után sem hiszel nekem, csak szegény kutyádat tudom sajnálni

2015. márc. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!