Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám nem szépen ül, tehát...

A kutyám nem szépen ül, tehát mikor leül egyik felére eldől. Lehet ez a diszplázia jele?

Figyelt kérdés
pedig régebben mindig kiegyenesedve szépen ült . De még csak 2 éves német juhászkutya
2015. febr. 28. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Teljesen normális, minden kutya csinálja.
2015. febr. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is mindig kajlán ül,bár nem németjuci. :D A diszpláziás staffija ismerősömnek totál szépen ül,szóval ezen nem alapul semmi. :D
2015. febr. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem gond. A rotiknál és a masztiffoknál szokás így ülni, a "fenekükön", nem pedig a lábukon ülnek, mint általában a kutyák. De persze más fajtánál is előfordulhat.
2015. febr. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Haha, az enyém szinte mindig úgy ül le magától és szerintem semmi baja (8 éves már). Az a vicc, hogy ha én ültetem le, akkor rendesen a lábára ül le, meg akkor is, ha kaját nyújtok felé :)
2015. febr. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az általunk elvárt "szép" ülés igen komoly izommunka a kutyának. A kényelmes póz számukra a "ferde" ülés . Sokszor akkor is így ülnek szívesebben, ha kissé túlsúlyosak, mert a hájacskákat nyomják a combok :))
2015. febr. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!