Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ma már nem is lehet az ember,...

Ma már nem is lehet az ember, , szimplán" csak MEOESZ tag, mindenképpen egy fajtaklubhoz kell csatlakozni, s azáltal leszek MEOESZ tag?

Figyelt kérdés
Kicsit átláthatatlan nekem ez a rendszer. Adott két kutyafajta, mindkettővel kiállítani szeretnék, viszont különböző fajtájúak - ilyenkor mi a teendő? Van értelme két külön fajtaklubhoz csatlakozni? Nagyon megköszönném, ha valaki egy kis felvilágosítást adna, mit érdemes, mit lehet ilyenkor tenni.
2015. márc. 1. 09:43
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Ha kiállításra szeretnél járni akkor elég az egyikhez belépni viszont ha törzskönyvezel almot akkor valószínű mind a kettőhöz kell a kártya.
2015. márc. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Léteznek egyéb MEOESZ tag kutyás szervezetek, hozzájuk is lehet csatlakozni. Csak a MEOESZ honlapját kell megnézni:

[link]


A törzskönyvezéshez se kell a klubtagság, csak a MEOESZ tagság. (Ettől függetlenül én inkább a saját fajtám ETSZ-ének fizetem az évi 6000 forintot.)

2015. márc. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
De valahova kell a szövetségi kártya akkor lehet rosszul írtam és nem tk-ezéshez hanem a kiállításhoz. Sz9val kell akkpr a meoesz évi tagkártya + kiállításokhoz a szöv. kártya..
2015. márc. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!