Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a púp a kutyám oldalán?

Evangelline kérdése:

Mi lehet a púp a kutyám oldalán?

Figyelt kérdés
Egyik napról a másikra egy púp lett a kutyám oldalán, a teste közepe után a feneke felé az oldalán. Kb, ahol a bordáinak vége van. Mindkét oldalán majdnem szimmetrikusan. Az egyik kisebb és úgy látom azóta még lejjebb ment. A másik oldalán egy diónyi a púp. Mozog is a bőre alatt, ahogy nézegetem. Nem fáj neki, mert rá is fekszik, és hagyja, hogy nézegessem, és nyomogassam. Nem olyan kemény, viszont talán egy picit nagyobb lett. Orvoshoz jelenleg sajnos nem tudom vinni egyéb problémák miatt, de nagyon aggódom érte. Valaki esetlen tud tanácsot adni mi lehet?
2015. márc. 1. 19:36
 1/4 anonim válasza:
kullancs vagy valami más féreg?
2015. márc. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nos, az enyémen is ilyen volt. Daganat volt, mint kiderült.

Túl sokáig ne várj a dokival.

Lehet, hogy csak egy sima zsírcsomó, de ezerféle lehet még.

2015. márc. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Döntsd el, ès ülj rá!
2015. márc. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A mi kutyánkon is volt ilyen. Boxer volt, aszthittük csak valami zsírcsomó és halogattuk a dokit. Mire elvittük már alig birt járni. Daganat volt, a soki elaltatta. Sajnáltam és még egyszer nem hibázok ekkorát. Vidd el amint tudod, ha nem telik állatorvosra akkor vannak állatvédő szervezetek akik tudnak segíteni neked. De ne várj sokat!
2015. márc. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!