Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ebösszeíró adatlapon kérdezik...

Ebösszeíró adatlapon kérdezik a chip beültetés időpontját. Ezt hol tudom megnézni?

Figyelt kérdés
Az oltási könyvben nincs bent a beültetés időpontja és a chipszámos matricákon sem. A netes chipszám keresőbe ha beírom a számot akkor sem ad ki beültetési időpontot... Én meg már nem emlékszem pontosan az évszámra sem vagy 2012 v. 2013...

#kutya #ebösszeírás mikrochip
2015. márc. 2. 09:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg az állatorvost (bármelyiket, szerintem benne van a rendszerben, de csak ők láthatják).
2015. márc. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Akkor hagyjad üresen, nem lesz semmi baj belőle.

Én elhagytam az oltásit, már másik állatorvoshoz is járunk, így a chipes kérdésekre nem is tudtam válaszolni, csak a számát tudtam beírni. Nem kapták le a fejem amikor bevittem a papírt. ;)

2015. márc. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én sem emlékeztem pontosan, 13-at írtam be, aztán a hazaúton jutott eszembe, hogy 12 :D Na de, 6 hónap alatt odáig nem jutott el az önkormányzat, hogy mindenhova eljuttassa a papírt, nem hiszem, hogy arra a töménytelen adat ellenőrzésére majd lesz ember.
2015. márc. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!