Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megőrülök a szomszéd kutyájátó...

Megőrülök a szomszéd kutyájától, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kb 4. éve folyamatosan, egész nap (!!!) ugat és vonyít! Komolyan az agyamra megy most már, a türelmem teljesen elfogyott.

A szomszéd egy idős néni, akinek persze pumi kellett, szerencsétlen pár négyzetméteren van, sétáltatva sose volt.


Szégyellem, de legszívesebben megölném már azt a csóri kutyát, tényleg az őrület szélén állok, nem tudok rendesen aludni, egész éjjel vonyít.. Nem tudok kikapcsolódni, rendesen filmet nézni, mert a háttérben mindig hallom az ugatást.. Szétmegy a fejem tőle..


2015. márc. 2. 16:57
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Gondolom első tanács a füldugó lesz.. Próbáltam, 3 hónapig fülgyulladásom lett tőle, pedig egyszer használtam csak! Így inkább kihagynám.
2015. márc. 2. 16:58
 2/15 anonim válasza:
80%
gyüjtesz aláirást h nem csak téged zavar és feljelentést tehetsz.
2015. márc. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%

Hat figyelj, eloszor a nenivel kellene beszelni, bar 4 ev alatt gondolom keritettel ra alkalmat. Ha nincs elorelepes akkor fel kell jelenteni a nenit, es valoszinuleg el fogjak venni tole a kutyat, ot pedig megbuntetik...Ha ezt nem szeretned akkor ajanld fel a neninek hogy te parszor egy heten megsetaltatod a kis dogot, jol lefarasztod es alszol utana Te is, o is.


A kutyat meg ne bantsd, ne is gondolj ilyenre, nem o tehet rola, hanem a gazdaja.

2015. márc. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
Én a szomszédomtól őrülök meg arra is van tanács? Vigyem el sétálni?
2015. márc. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%

Kérdező: valószínűleg nem vagy egyedül az őrülettel... Ő sem véletlenül ugat egész nap.

Beszélj a szomszéd nénivel, hogy tegyen valamit, ha süket fülekre találsz, akkor a jegyzőnél is bejelentheted, meg állatvédőknek is szólhatsz.

2015. márc. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
50%

Remélem törlik a válaszod: A szabályzat szerint:

(f) olyan termékeket ajánlani, amelyek forgalmazása bűncselekményt vagy szabálysértést valósít meg (pl. kábítószer, tudatmódosító anyagok), vagy amelyek forgalmazása engedélyköteles (pl. fegyverek, gyógyszerek, veszélyes tárgyak), továbbá forgalomba nem hozható termékeket eladásra felkínálni (például üdülési csekk, étkezési utalvány, engedélyezetlen élelmiszerek, át nem ruházható értékpapírok);

2015. márc. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
45%
Én már lementettem a képernyőképet, IP cím alapján visszatudja keresni a rendőrség a küldőt.
2015. márc. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Vegyél kutyaugatás elleni ultrahangos kütyüt, van amikor segít. Én is ezt tervezem beszerezni, csak nekem kicsit drága jelen pillanatban. Így inkább csak rászólok, ha olyanom van. Próbáltam a kutyasípot is, bár az ember számára nem halhatóst nem kaptam, vagy nem tudom, hogy kell használni, az egy ideig bevált.


Az én szomszédomban is van egy ilyen kutya. Már megvan a menetrendje, 2 óránként jön rá a vonyítás, nyüszítés, általában hajnali 2 körül csúcsosodik és olyankor olyan mintha kínoznák, vagy nyúznák. Hiába beszéltem a szomszédokkal, ők nem hallanak semmit...

2015. márc. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
50%
Szeretnék elnézést kérni a válasz miatt, azt az idióta haverom írta az én felhasználómmal, nem tudom hogy miért kellett ilyen hülyeséget válaszolnia, de remélem kitörlik
2015. márc. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
77%

Azért én hiába mondom, hogy sose bántanék állatot, ha éveken keresztül rombolná az idegeim és úgy érezném, már kimerítettem az egyéb lehetőségeket, akkor azért szerintem én is eljutnék addig. Mert lehet, hogy gyökér a #5 írója, de abban igaza van, hogy ha az én egészségem és a kutyáé között kell választani, akkor nem kérdés, melyik a fontosabb.


Igazából én még nem találkoztam hálistennek ezzel a problémával, de gyanítom, hogy a sok okossággal szemben a valóságban hívogathatsz te akárkit meg bejelentheted mindenfelé, ha a szomszéd leszarja, semmi nem fog történni.

2015. márc. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!