Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Igaz hogy a kutyázás gyerekes...

Igaz hogy a kutyázás gyerekes dolog?

Figyelt kérdés
Azt mondják gyerekes vagyok hogy 23 éves létemre kutyázok, és nem bulizom szét a fejem , iszom le magam , nem csajozok ( úgy értve hogy minden héten más csajjal kavarok) hanem csak a kutyák érdekelnek.
2015. márc. 2. 21:13
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
szerintem nem gyerekes
2015. márc. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Szép is lenne...:D Dehogy! Ha az ember kutyát vállal alap, teljesen mindegy hány éves...:)
2015. márc. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Nem gyerekes, de nem is normális, ha szociális élet helyett is a kutyát választod (hacsak nem kutyás társasággal szocializálódsz). Szóval ha elvonulsz a világtól kutyázni, és reggeltől-estig kutya, és nem hagyod a kutyát élni, az probléma. Amúgy ha nem erről van szó, csak annyi, hogy van egy hobbid, ami nem a heti három nap kocsmázás, azzal nincs semmi baj.
2015. márc. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Ha kamasz vagy, vagy nagyon fiatal felnőtt, akkor szerintem inkább az piszkálja a társaid fantáziáját, hogy Te hogyhogy találtál magadnak az unalom miatti csajozás és üres divatbulizás helyett egy értelmes hobbit. És ŐK nem találják a helyüket az életben. Ennyi, irígykednek :D:D:D
2015. márc. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%
Ja bocs, írtad a korodat. Na hát igen.... ilyenek a huszonéves férfiak (mint a társaid), akik még nem találták meg az élet értelmét..... örülj, hogy Te már legalább találtál egy értelmes dolgot.
2015. márc. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A kutya kb olyan mint egy 1 éves gyerek, akire vigyázni kell. Remélem hogy azért más társaságod is van néha.
2015. márc. 3. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Bakó bernadett ***** válasza:
59%
Nem ez nagyonjó dolog remélem folytatod.:)
2015. márc. 3. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Egyáltalán nem. (szerintem) :)
2015. márc. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!