Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a kutya...

Mi a véleményetek a kutya kengururól?

Figyelt kérdés
2015. márc. 2. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A kutya nem gyerek ês van 4 lába!!!
2015. márc. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki, én nem szeretem a kutyák ,,elgyerekesítését", de a kenguru néhanap az ölbekutyás gazdiknak hasznára lehet, tehát nem tartom hülyeségnek. Hiszen ha adott pl egy nagyobb túra, kirándulás, ami alatt a gazdi nem akarja egyedül hagyni otthon a kiskutyáját (pl : egy csivavát), mint inkább elviszi levegőzni, mozogni, viszont a túra hosszabbra sikeredik és az apró lábak elfáradnak, egész hasznos lehet egy ilyen kenguru, valamint van olyan ismerősöm, aki több kutyája mellett egy súlyosan beteg, sokszor mozgásképtelen kutyát is nevel, éppezért ők is használnak ilyen kengurut, hogy amíg a többi kutya rohangál, addig a kis betegnek se kelljen egyedül otthon maradnia, mehet ő is levegőzni a gazdival, csak épp nem lábon. Úgyhogy szerintem, ha arra és akkor használják, amikor kell, jó kis találmány.
2015. márc. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Hát én adnék mellé beutalót egy jobb pszichológushoz.
2015. márc. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
A kutya nem szennyes n kell levegőztetni. A túrákat jobban bírja a kistestű mint a nagy! Persze nem a genetikai selejtes nyomorék kutyáról beszélek ! Ha elmegyünk túrázni a nagytestű kutyák előbb kifáradnak mint a yorkik;)
2015. márc. 3. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
59%
Egyedul beteg kutyahoz tartom elfogadhatonak.
2015. márc. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Minek kell ilyen egy kutyának??? -.-
2015. márc. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!