Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miert pisil a kankutya az...

Si. kérdése:

Miert pisil a kankutya az ivovizebe?

Figyelt kérdés
"Kolcsonbe" megorzesre (ideiglenes amig gazdi koltozkodik), van nalunk egy kb 14-5 honapos kan, boxer-amstaff keverek, gyonyoru fiucska. Par napja eszrevettem, hogy belevizel az ivovizes "vodorbe". Attettuki masik helyre, hatha csak a falon jelolget, vagy valami... de nem, akarhol is van a viz, megtalalja, es belepisil. Mitol van ez? Gazdival par napja nem talalkoztunk, hogy rakezdezzek...

2015. márc. 4. 10:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%
Ízesíti biztos. :) "Kutyaszörp". :)
2015. márc. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerinted ittatok belole? Egeszsegetekre :D
2015. márc. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
oO" Hat en nem tudom mirol beszeltek. A helyzet egyszeru. belepisil abba a vizbe, amit maskulonben iszik. (cserelgethetjuk minden "akcio" utan, de nem mindig vagyunk kint a kertben, vagy otthon eppen, hg 20 percenkent vizet csereljunk neki).
2015. márc. 4. 11:05
 4/11 anonim ***** válasza:

szerintem cseréljétek ki a vödröt, ha továbbra is ezt csinálja, passz hogy mi lehet a probléma :D

rakjatok ki egy tálat mondjuk.

2015. márc. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Most azert van a vodor, mert a normalis talja lett kicserelve a vodorre... nem segitett.
2015. márc. 4. 11:18
 6/11 anonim ***** válasza:
Vagy depis mert nem a gazdaival van, vagy vitaminhiany van. De inkabb depis szerintem.
2015. márc. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Hat, ha attol belepisil a vizbe, legyen... sosem lattam meg ilyet. Ahogy azt sem fogom soha megerteni, miert ragaszkodik gazdihoz olyan nagyon, aki eheztette, lancot tartotta, es verte...

(miota fiu nalunk van, mi etetjuk. Gazdi mindig mondja holnap viszem a kajat, holnap viszem... egy heten kb ketszer hoz kutyakajat, ket adagra valot. Mi direkt ezert, nem mondtuk neki, hogy etetjuk a kutyajat, de latszolag az se erdekelne, ha ehenhalna szegeny para. Amugy nagyon jo kutya... probalkozunk, hatha nalunk maradhat...)

2015. márc. 4. 11:33
 8/11 anonim ***** válasza:

És ha belepisilt, utána iszik is belőle? Vagy már nem hajlandó abból inni?

Ha iszik belőle, akkor hagyjátok, ő tudja, hogy mire van szüksége :)

De ha tényleg olyan rosszul bántak vele, akkor talán amiatt van ez is.

2015. márc. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy a banasmod miatt van. Ha tenyleg eheztettek akkor korabban is csinalta, mert annyira kivolt ehezve, hogy onnan probalta potolni a vitaminokat. Jobb lenne, ha inkabb nem adnatok vissza szegenyt.
2015. márc. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Iszik is belole, es direkt, konkretan oda pisil. Igen, rengeteget ehezett, bantottak, elkepesztoen neveletlen fiucska. Szeretnenk megtartani, kidolgozni egy jo kis szocializalt, engedelmes kutyava. Konnyen tanul (mer nemf elugrik, ha odamegyunk, hanem szo nelkul leul), csak nagyon huz porazon, ezt eddig nem siekrult orvosolni (szinte mar terapias eset)
2015. márc. 4. 11:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!