Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ilyen egy ivartalanított kutya?

Ilyen egy ivartalanított kutya?

Figyelt kérdés
Mondják, hogy ivartalanítás után nyugodtabb lesz a kutya. A mamámék fogadtak örökbe egyet, ez egész nap alszik, nem csinál semmit, el mész mellette és fel se emeli a fejét, nem figyel, nem játszik, nem ugat. Ilyen egy ivartalanított kutya? Mert akkor én ebből köszönöm, de nem kérek. Inkább legyen ivaros és játszon, figyeljen, legyen benne valami öröm.

2015. márc. 4. 19:35
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
54%
Mennyi idős, milyen az előélete, és milyen fajta?
2015. márc. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
54%

Az én beaglim is ivartalanítva van,mégis pörög,mint a rosz gyerekek:D

Szerintem nem ezen múlik.

2015. márc. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Nem tudom milyen fajta, valami keverék, fekete színű, rövid szőrű, olyan 35 kg körüli, egy utcán kóborolva találták.
2015. márc. 4. 19:42
 4/24 anonim ***** válasza:
54%

Enyem ivartalanított, de aktívabb, mint volt, mint egy pár hónapos kölyökkutya.

mamad kutyáját meg kellene mutatni allatorvosnak.

2015. márc. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
55%
Nem, az a kutya, amelyikről te írsz, nagy valószínűséggel beteg. Volt orvosnál? Van vele rendesen foglalkozva, vagy csak ki van téve a kertbe dísznek? Mert ha igen, akkor nem csoda, hogy nincs kedve semmihez...
2015. márc. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Úgy hozták el, hogy meg volt vizsgálva, akkor ivartalanították is. Eszik és iszik is.
2015. márc. 4. 19:45
 7/24 anonim ***** válasza:
44%
Vannak elég lusta fajták, azért kérdeztem, h kb milyen fajta lehet. Vigyétek orvoshoz. Tényleg nem az ivartalanítástól függ a dolog.
2015. márc. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
A mama is, a papa is és én is szoktam vele foglalkozni, kedveskedni neki, de szimplán szarik mindenkire.
2015. márc. 4. 19:47
 9/24 anonim ***** válasza:
44%

Látnád az én terrier-keverékemet....

1.5 órás séta és kevés labdázás után ha hazajövünk alszik egy órát, és mikor felkel, akár csak ha töltőn lett volna, újra pörög, intézkedik, mászkál. :D

2015. márc. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
44%
Mióta van nálatok?
2015. márc. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!