Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy néz ki a puli kutya a...

Hogy néz ki a puli kutya a szőre alatt?

Figyelt kérdés

2015. márc. 4. 20:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
bármilyen meglepő, úgy mint egy szőrtelen kutya
2015. márc. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

így:


[link]

2015. márc. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Nekem fehér pulim van, a szőre alatt pedig rózsaszín.
2015. márc. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Elég rosszul :D
2015. márc. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%

Valóban nem a legcsinosabb pofija van, de még mindig jobban néz ki így, hogy látszik az arca, mintha szőr takarná. A teste is jobb látvány rövid szőrrel, mint csimbókosan.

Amúgy hasonlít a feje a mudira kicsit.

2015. márc. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkabb pumira hasonlit, nem mudira.
2015. márc. 5. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig zsinórosan néz ki a legjobban. Persze nem kell földig érőnek meghagyni, de akkor puli, ha rasztás. Levágva olyan mint egy terrier.


A komondor és a puli rasztás szőrrel az igazi. Sokan nyírják, de szerintem teljesen csupaszra felesleges, hacsak komoly indok nincs rá (egészségügyi vagy nagyon bogáncsos terület, stb.).

2015. márc. 5. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
A fajtiszta pulinak a bőre kékes árnyalatú. A fehér pulinak is. A szájpadlásuk fekete, a körmei szintén feketék. A minősítések során 100 jelleg közül ezek a legfontosabbak. És talán a legfontosabb, a feketén nem lehet fehér folt, mellény, és az orruk is fekete legyen!Kutya kiállításon ezeket nézik elsősorban. örökös győztes pulim volt, a Párizsi világkiállításon első díjat nyert. Ismerem a pulik minden rezdülését! A világ leg értelmesebb kutyái.
2015. márc. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Driizz válasza:
100%
honnan tudod egyáltalán, hogy a szőr alatt egy kutya van?
2015. márc. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Veru10 ***** válasza:

Hát rózsaszín,de azért nehogy leborotváld!

Én onnan tudom,hogy van egy fekete puli-spániel keverékem (de inkább pulis) de nem borotváltam le én sem csak szétfésültem.

2015. márc. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!