Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti milyen gyakran mossátok el...

Ti milyen gyakran mossátok el a kutya/macska vizestálját?

Figyelt kérdés
2015. márc. 4. 21:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
38%
amikor koszos lesz
2015. márc. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
macskám van, és bár a macskák kevés vizet isznak, de akkor friss vizet. Ezért én van amikor naponta kétszer is kimosom, és friss vizet adok neki.
2015. márc. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
A mi kutyáinknak két vizestálja van. Egy kisebb, és egy vödör (mert a kicsit néha felborítják, és akkor csak ihassanak valahol). A kicsit naponta, a nagyot pedig ilyen időben, pár naponta, mivel a kerti csap még el van zárva. Mi akkor mossuk el mikor kicseréljük a vizüket. Nyáron a kicsit naponta akár 5x is, a nagyot 2-szer. :) Naponta egy szerintem elég, esetleg nyáron többször.
2015. márc. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
2 cicám van, az ételes tányért minden evés után, a vizestálat reggel, mikor cserélem av izet. A szárazast csak időnként. Én sem mosatlan edényből eszem, miért tennék máshogy az állataimmal?
2015. márc. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
59%
A bentit kb. naponta/kétnaponta, mivel takarításnál mindig felveszem és akkor már el is öblítem. A kintit ritkábban, pár havonta, ha már látom, hogy nagyon koszos. A kajás táljukat is pár havonta szoktam, kívül hamar koszolódik, de belül szépen kinyalják, úgyhogy az tiszta.
2015. márc. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Ilyenkor rendesen mosogatószeres szivaccsal mossátok el? Mert azt a napi ötöt nyáron kicsit soknak találom, amit az egyik válaszoló írt.
2015. márc. 4. 21:33
 7/16 anonim ***** válasza:
Naponta elmosom mindkettőt.
2015. márc. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.


Én a bentit csak kiöblítem tiszta vízzel, elmosni úgy rendesen ritkán szoktam, pár havonta. A kintit meg amikor már mosni kell, akkor azt mosószerrel szoktam, ahogy a kaját tálat is.

2015. márc. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Így hidegben csak kiöblítem egyszer, nyáron pár naponta lemosom dörzsivel mert különben algásodna és az már nem tetszik. Szóval nem viszem túlzásba, de bakker, a kutyám a földet nyalja, ezek után enyhén feleslegesnek érezném.
2015. márc. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

3-as vagyok:

Hát, igen, az 5 egy kicsit sok, de azért is szoktuk annyiszor, mert annyiszor cseréljük ki a vizet. Az egyik kutyám mindig a kis edényből iszik, így sokszor kell cserélni, és akkor mindig egy kicsit "elmosom", mivel mindig van benne homok, vagy fű. :)

2015. márc. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!