Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hány évig él egy Yorkshire...

Hány évig él egy Yorkshire terrier kutya?

Figyelt kérdés

2015. márc. 6. 15:37
 1/10 A kérdező kommentje:
ha van rajta fehér folt akkor fajtatiszta?
2015. márc. 6. 15:46
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
Akkor fajtatiszta, ha TENYÉSZTŐTŐL, TÖRZSKÖNYVVEL, OLTÁSI KÖNYVVEL, GARANCIÁVAL, KENNELBŐL, 8 HETESEN veszed.
2015. márc. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hogy meddig él, egészségügyi állapottól és tartási körülményektől függ.

Fehér folt nem lehet rajta, illetve hibának számít.

2015. márc. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Fehér folt 8 hetesen lehet még a mellkasán de gyorsan kinövik!
2015. márc. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
Ugyan, hagyjuk már hogy a szaporított 5-8 évig... Bármeddig élhet, nem feltétlenül eddig, de valószínűleg ti ezt jobban tudjátok...
2015. márc. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem êrtem miért kell az utolsót lepontozni !!! Miért ne lehetne igaza?
2015. márc. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok : sajnos ellehetlenítik a kutyázást Magyarországon így már alig tk-nek kutyát ti azt meg mind szaporítottnak hívjátok! Aki meg nincs benne tk vagy nem tk-be csak rendeleteket olvas mely kutyák fajtatiszták melyek nem azoknak gratulálok meg nem egy szar rendelet meg egy senki az asztal mögül fogja előírni. Ha bárki idehoz nekem egy kutyát higyjétek el letudom törzskönmyvezni de attól még nem lesz fajtatiszta! Fogalmatok sincs h működnek ezek a dolgok de az biztos 2014 óta alig törzskönyveznek kutyát!
2015. márc. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Utolsó! Fogalmad nincs arról, h működik a törzskönyvezés: kell egy KENNELNÉV, tenyésszemle, és ha megszületettek a kölykök, le kell őket jelenteni. Utána kaphat törzskönyvet. Utólag nem lehet beszerezni! Hamisítani lehet, de az meg kiderül... szóval nem érdemes.

Már ezerszer le lett írva, h ha egy kutyának nincs törzskönyve, nem minősíthető fajtatisztának. Írta is valaki, h látott egy gyönyörű goldent, meg is dicsérte, mire a gazdája közölte, h az apja husky volt.

2015. márc. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
59%
Akkor jó ha nem tudom. Örülök h 20-25 éves tagság után nem tudom . Akkor h te többet tudsz elnézést kérek! Azêrt ên nagyon sok kutyát tennêk ki dns tesztnek meglepődnétek maradjunk ennyiben. Aki nem lát a színfalak mögê könnyen beszél!
2015. márc. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Utolsóval egyet értek, azért nem minden tenyésztőt leehet isteníteni, a háttérben ott is megy a susmus korruptság rendesen. csak legyen belőle pénz, sajnos...


A kérdésre válaszolva átlagosan a kistestű kutyák ha nincs semmi komoly genetikai eü-i bibi olyan 10-15 évig.

2015. márc. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!