Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy vegyem rá anyukám hogy...

Hogy vegyem rá anyukám hogy legyen egy kutyám?

Figyelt kérdés

Lakásban lakok.13/l

Napi 3 sétát tudnék biztosítani esőben, fagyban, nyári hőségben...

Tudom hogy egy kiskutyának 2 óránként kéne sétálni, de ha nyárra időzítem, akkor minden percben le tudnám vinni:)képet vagy taktikát tudnátok ajánlani, amivel megenyhíteném a fekete kő szívét?

Szóval az a kérdésem, hogy valami videót,


2015. márc. 7. 14:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Persze. Első körben próbált ki milyen az, hogy 24 óra alatt csak 3x mész el WC-re.
2015. márc. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
ok
2015. márc. 7. 14:35
 3/15 A kérdező kommentje:

de neki nem lenne elég napi 3x???

reggel délben este

2015. márc. 7. 14:36
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Van saját kereseted a kutyára, az oltásokra, a tápra, és betegség esetén az ellátásra? Kutyasulit tudnál fizetni, ha nem tudod megnevelni egyedül?

Amíg ezek közül egyre is nem a válasz, addig szó sincs "fekete kőszìvről".

2015. márc. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
53%
sehogy
2015. márc. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem a pénzzel van baj, hanem anyukám azt gondolja hogy nem vagyok elég érett rá....
2015. márc. 7. 14:41
 7/15 anonim ***** válasza:
38%

Pontosítok: napi 3 pisiszünet és mellette nem csinálsz semmit. Se tv, se számítógép, se telefon, és nem is beszélgetsz senkivel.

Bocs, de neked nem való kutya. Megértem anyukádat.


Egyébként nem arról van szó, hogy ne tudná kibírni, de azért 1x próbáld ki milyen érzés. Felelős gazdi nem csak 3x sétáltat. Arról nem beszélve, hogy a séta az semmi. Mennyit foglalkoznál vele, mit tudsz neki nyújtani? Mennyi pénzed van rá? Mennyi időd van rá?

2015. márc. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Anyukád valószínűleg tudja, hogy mekkora felelősség egy kutya. Meg gondolom tudja, hogy milyenek a gyerekek. Egyik percben még akarják, másik percben meg inkább bulizni mennek, mint kutyát sétáltatni és akkor anyukádra marad minden. Sőt a tartása sem két fillér.


Hiába szeretnél, ha nem olyan a körülményetek. Meg kell tanulnod, hogy nem kaphatsz meg mindent amit szeretnél. Különben is tovább fogsz tanulni, utána egyetem. Akkor hol lesz a kutya? Kutyát nem 1 évre vesz az ember, hanem 15-re.

Ki tudja milyen lesz a középiskola, lesz e rá időd.


Válassz esetleg kisebb állatot. Tengerimalacok is okosak és vígan el van panelban.

2015. márc. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

A kedves kérdező ezért akarja nyárra időzíteni, hogy akkor 2 óránként levihesse. És mire elkezdődik újra a suli, addigra lesz kb. 5 hónapos, és szerintem akkor elég neki a 3 wc-zés, mármint, amikor a kutyám ennyi idős volt, akkor csak ennyit wc-zett, persze, a pisilés miatt többször is lekéne vinni.

Állj anyukád elé: Anya! Veszek egy kutyát, tenyésztőtől, törzskönyvesen, 100 ezer forintért (ha csak nem menhelyről vagy fajtamentőktől akarsz), a jó tápot én fizetem, minden felszerelését én veszem meg, az oltási költségeit is én álom, naponta sokszor leviszem sétáltatni, olyan lenne mint ha itt sem lenne. És a vitát lezárjuk.

Én ezt mondtam a szüleimnek, és megengedték. Van két kutyám, igaz hogy rájuk megy minden pénzem, de valakikért megéri. :)

2015. márc. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Első körben, menjetek el menhelyre, és vigyetek ki néha kutyákat sétálni. Akkor egyrészt gyakorolhatsz, másrészt anyukád is látja majd, h komolyan gondolod.

És addigra lesz időd összegyűjteni a pénzt egy fajtatiszta kutyára (ha azt akarsz), és tenyésztőt is keresni, mivel ha most akarnál, egy mostani párosításból kéne lefoglalnod kölyköt, és ritka, h nem foglalják le mindet. Milyen fajtára gondoltál egyébként?

2015. márc. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!