Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha nem prémium táppal etetem...

Ha nem prémium táppal etetem a kutyámat, mivel lesz kevesebb mint pl egy Acana tápot kapó kutyánál?

Figyelt kérdés
2015. márc. 7. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha olcsó kínai levest és Tescos párizsit eszel,mennyivel leszel egészségesebb,mintha pl.tanyasi csirkéből főznél otthon normális kaját?
2015. márc. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
A premium tap is feldolgozott kaja, szal mindegy:)
2015. márc. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
26%

100 éve 1000 éve 10.000 éve nem voltak prémium tápok.


Változatosan etesd és nem lesz semmi gond. Egy kis közepes minőségű táp, csirkeboltban vegyél nyakat, állat eledel boltban tésztát. Élvezetes lesz az ebnek, és egészséges lesz tőle.

A többi marketing!

2015. márc. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
Max a lelkiismereted károsodik, ha netán valami betegsége lesz a kutyádnak. A szuper prémiummal etetett kutyák is szoktak betegek lenni.
2015. márc. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 evimeri ***** válasza:
48%
Az én kutyám 16 évig élt - ami szép kornak számít - pedig nem etettem prémium tápokkal. A közép kategóriát vásároltam neki vagy néha kapott maradék házi kosztot. Most is van két kutyám nekik is közép kategóriásat adok. Egyébként az egyik márkás fogtisztító rágókáról maga az eladó beszélt le egy ismert állat eledel üzletben. Azt mondta semmit sem ér csak a reklám nagy. Én a csontot viszont nem ajánlanám, nekem eddig minden kutyám szorulást kapott tőle.Ráadásul nem bomlik fel rendesen így a széklettel szilánkosan jön ki. Felsértheti a végbél nyílást. Viszont nagyon szeretik ezért néha adok nekik, de csak nagyon minimális mennyiséget - nem főételnek - csak úgy rágcsálni. Szoktam még nekik rizst főzni répával, zöldséggel azt is nagyon szeretik. A lényeg, hogy ne legyen túl zsíros és fűszeres az étel. Egyébként úgy is észreveszed melyik kaját részesíti előnyben és melyiket nem kedveli.
2015. márc. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem egy érzékeny fajta,aminek az etetésére nagyon oda kell figyelni,nem hajlamos allergiára,akkor nincs különbsėg,feltėve,ha változatos ėtrenden tartod.
2015. márc. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én etettem prémium táppal. ˙(szuper prémiumot akkor se vehettem) Ette rendesen,szép volt meg minden,de sajnos 1 hónapja már nem tehetem meg ezt se. Ezért vettem 2 féle tápot,amikről olvastam és 1 hétig nézegettem őket,végül egy Berci nevű tápot és az Auchan saját márkását vettem. Sport kutya,és most a Bercit kapja,ez az én észrevételem,de most még jovóbban pörög,és nem 1 órát tudok vele edzeni hanem 1,5-öt egyszerre. Aki megteheti vegye a prémiumot,de ha nem tudod,akkor vegyed a legjobbat amit tudsz. Ami ilyen olcsóbb,és jobb minőségű (legalábbis szerintem,és a kutyám szerint): Berci, Morzsi Prémium, Vahur, Auchan saját, Alex.Ez az én véleményem.
2015. márc. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!