Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tanítsam meg neki a...

Hogyan tanítsam meg neki a "fúj" parancsot?

Figyelt kérdés

A kérem-et már úgy ahogy tudja, de szeretnék kicsit változtatnia dolgon. Most ugyanezt használom arra ha kint felszed valamit, meg ha a labda/bot szájában van és elkérem.

Szeretném hogy tiltás értéke legyen. A kérem viszonylag egyszerű volt, kiszedtem a szájából. Megszokta idővel. De a fúj gusztustalanabb dolgokra vonatkozna minta labda....

Úgy általában, nektek mi vált be?

Már nem kölyök egyébként, felnőttként került hozzám


2015. márc. 7. 21:25
 1/4 evimeri ***** válasza:
Én ha a kutyáim másik kutya ürülékét szimatolják rájuk szólók, hogy fújj és egy kicsit elhúzom onnan őket. Ennek ellenére volt már, hogy sikerült felszedniük eldobott ételmaradékot.
2015. márc. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Bár ami engem érdekelne az az, hogy kiköpje, olyan tartalommal hogy: Soha többé meg ne próbáld még egyszer bekapni!

:D

2015. márc. 7. 21:43
 3/4 icu75 ***** válasza:
Nekem még kölyök volt a kutyám amikor tanítottam neki a "fúj"-t. Vittem magammal egy kis virághoz való szórófejes spriccelőt,egy ismerősöm megbeszélt útvonalon "csalikat" rakott ki (használt papírzsebkendőt,csontot,csokit) nagyon figyeltem és amikor láttam hogy nem csak szagolja hanem bekapná,határozott fffúj és egyidőben pofán spricceltem. a spriccelő is fff hangot adott fújás közben. Csak háromszor ismételtem,soha többet nem kellett lefújni,ha valami nagyon érdekelte elég volt a fff is a ffújt mát ki se kellett mondani.
2015. márc. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ez tetszik, jópofa :D ki fogom próbálni :) köszönöm :D
2015. márc. 10. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!