Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Üdv. Spániel kutyámnak véres...

Üdv. Spániel kutyámnak véres és sebes lett a füle mert megharapta egy kutya. Mit csináljak vele, ha nem tud kijönni az állatorvos?

Figyelt kérdés
2015. márc. 9. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Betadinnal kezeld le alaposan. És vidd el orvoshoz.
2015. márc. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vidd el orvoshoz.
2015. márc. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ajj miért kéne elvinni az orvoshoz? Az orvos se fog mást tenni mint lefertőtleníti és felesleges méreg drága gyógyszereket fog adni.Ne hagyd hogy olyan helyekre menjen ahol könnyen megüti vagy esetleg elfertőződhet.
2015. márc. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 evimeri ***** válasza:
Kérdés, hogy milyen mély a seb. Lehet, hogy össze kell varrni. Milyen orvos az aki nem megy ki? Te miért nem viszed állatorvoshoz. Amit tudok ajánlani az egy kenőcs - a nevét nem tudom -, de állatorvos tud adni. Kék színű és csodákra képes. Az én kutyáim mikor össze verekedtek az egyiknek a füle mögött olyan mély seb volt, hogy a hüvelyk ujjam simán belefért volna. Az a kenőcs simán helyre hozta. Naponta kétszer nyomtam neki bele és nagyon szépen helyre jött. Már máskor is kaptam az állatorvostól ezt a krémet sérülésekre. Kérj ilyet az állatorvostól.
2015. márc. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ma 18:09

Az a kék Lukács kenőcs.

2015. márc. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem mély neki a seb, rendben köszönöm :)
2015. márc. 9. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!