Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Help pls! A haverom kutyája...

Help pls! A haverom kutyája nutellát evett lehet baja?! (lent a többi)

Figyelt kérdés
a haveroméknál palacsintát ettünk és a nutella nyitva maradt az asztalon felmentünk és az egyik kutyát (amikor lementem innivalóért) a kutya felmászott az asztalra és ott belenyomta a fejét a nutellás üvegbe és ette (mopsz lány) lehet baja? (komolyan megtörtént nem viccelek légyszi segítsetek)

2015. márc. 9. 15:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
semmi baja :O :)
2015. márc. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 kim na na válasza:
9%
Neked sincs tőle bajod szal neki miért lenne max kicsit felpörög tőle :D
2015. márc. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem Nutellától túl nagy baja nem lehet,rosszabb lenne a helyzet akkor ha magas kakótartalmú csokit evett volna meg,de mekkora az a nutellás üveg,amibe egy mopsz feje belefér?(Hol vetted?:))

(Ez még azért nem jelenti azt,hogy a nutella jó a kutyának,de túl nagy baja nem lehet tőle szerintem.)

2015. márc. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Több benne a mogyoró, mint a csoki. Nem lesz baja, nyugi.
2015. márc. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Most néztem, a Nutellában 7,4% kakaópor van, ez nudli. OK, a mopsz kicsi, szóval ha egy az egyben benyomott egy 400 gramos nutellát, akkor abba már akár belehalhat, de ha csak egy töredékét, abba nem.
2015. márc. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
gramMos, természetesen :)
2015. márc. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
0%
Az en tesom Sportcsokival etette a macskam:| es nem lett semmi baja:D
2015. márc. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
7. válaszoló ha későn vesszük észre lehet hogy baja lesz amúgy meg ha bajod van a kérdéssel akkor ne válaszolj
2015. márc. 9. 16:14
 9/11 bollocks ***** válasza:
Mennyit evett belőle? A kutyáknak sem a kakaó, sem a cukor nem tesz jót, és a Nutellában mindkettő van.
2015. márc. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
nem túl sokat időben észrevettem
2015. márc. 9. 16:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!