Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a Silver-Yor...

Mi a véleményetek a Silver-York Yorkshire terrier kennelről?

Figyelt kérdés

Nekem ez tűnik a legmegbízhatóbb kennelnek.

Aki szerint ez nem jó az tudna írni olyat, ami tapasztalata alapján megfelelő kennel!



2015. márc. 9. 16:09
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem, hogy Budapeten és környékén keresek kennelt.
2015. márc. 9. 16:12
 2/12 anonim ***** válasza:
A kutyáik annyira öregek, h remélem nem tenyésztenek már velük! Nem tudom egyébként, tenyésztenek-e még, mert erről semmi információ nincs, de lelkiismeretesnek tűnnek. Esetleg telefonon érdeklődj!
2015. márc. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ
2015. márc. 9. 18:06
 4/12 anonim ***** válasza:
63%

A legjobb: [link]


Kutyát nem úgy veszünk, hogy közel van- e...

2015. márc. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Csak sajnos nem tudunk elmenni az ország másik felére. És a kiskutyának se tesz jót a hosszú utazás.
2015. márc. 10. 12:26
 6/12 anonim ***** válasza:

Az én kutyám Oroszországból van, 9 hetesen érkezett. Most 3 éves, semmi baja nincs.

Ha nem tudsz elmenni az ország végére egy rendes tenyésztőhöz, ajánlom a menhelyet, fajtamentőket.

2015. márc. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és az ország végéret úgy értettem, hogy, a szüleim nem akarnak elmenni. Azért szerintem így PL.Gödöllőre simán elmennék, csak Szegedre vagy sopronba nem. De ha tudtok írtok még kenneleket. Én még néztem a Best Princesst és a Bertibonot,de az utóbbi nagyon csak a lehetséges kategória.
2015. márc. 10. 14:40
 8/12 anonim ***** válasza:

Figyi, ha megbízható helyről akarsz kölyköt, akkor menj ki egy kiállításra. Oda nem járnak szaporítók, se kamu tenyésztők.

Megnézed a kutyákat, beszélgetsz a tenyésztőkkel, hogy szeretnél kutyát venni. Én olyan orosz tenyésztőtől vettem a kutyámat, aki 30 éve tenyészt, jó nevű, csak épp nem volt honlapja. Egy kiállításon találkoztam vele én is.

2015-ös rendezvénynaptár: [link]

2015. márc. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm, egyébként erre mi is gondoltunk.:)

Az egyik ismerősünknek is van egy bíra ismerőse, akit felhívunk majd.

2015. márc. 10. 15:28
 10/12 anonim ***** válasza:

A kiállításnál biztosabb hely nincs.

Persze betévednek törzskönyves szaporítók is, de kisebb az esélye, hogy selejt kutyát fogtok ki. Lesz majd a Grand Pix, meg ilyenek, tehát van választék.

2015. márc. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!