Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért sántít a kutyám?

Miért sántít a kutyám?

Figyelt kérdés
Nem szokott ilyen baja lenni, még elég fiatal. Már több mint 2 hete sántít, és minden nap egyre jobban. Az étrendjében nem állt be változás, ahogy másban sem. Azt sem tudom, hogy melyik lábával van a gond- a bal első vagy a jobb hátsó- ez már biztos ( ügetéskor ezen a kettőn kevés időt tölt). Körbenéztem mindkettőt, a tappancsát is, de semmi szokatlant nem látok rajta. A fájdalmak ellenére folyamatosan rohangál,tehát nem nagyon érdekli a dolog. Amióta felfedeztem a problémát, pihentetni próbálom. Ötletek, tapasztalatok?
2015. márc. 9. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Valószínüleg kicsit mrgsérürt játék közbe meghuzodott kiment vagy vmi hasonlo ne aggodj meggyogyul
2015. márc. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
ha nem javul hétvégéig, szerintem vidd el orvoshoz.
2015. márc. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
vidd el minél előbb orvoshoz, hogy megnyugodj!
2015. márc. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
ha két hete nem javul, hanem romlik, akkor még ideje lenne a héten orvosnak megmutatni. lehetőleg olyannak, aki ért némileg a csontozathoz is és van röntgenje.
2015. márc. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
53%
Állatorvos, röntgen. Lehet sok minden, ízületi probléma, gyulladás, ezt csak orvos tudja megállapítani.
2015. márc. 10. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!