Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi értelme van szántóföldön...

Mi értelme van szántóföldön kutyakakit bezacskózni és eldobni ugyanott?

Figyelt kérdés
2015. márc. 10. 16:55
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
nincs, akkor inkább hagyd ott.. én attól is megőrültem, amikor kirándulni mentem az erdőbe a kutyákkal, és lépten nyomon bezacskózott szart láttam a fák alatt.. persze tök jó, hogy összeszedi, városban én is, de a természetben nincs értelme, ha utána a sok évtized alatt sem lebomló nylon zacskóban szépen ott hagyja az ember..
2015. márc. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Röviden és tömören: semmi.
2015. márc. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Egyetértek! Semmi értelme, a nylon nem bomlik le, többet árt mint használ ez a szokás. Megérteném ha hazavinné, de tele van mindenhol kutyaszaros zacsival.

Megöl a tekintetével egy gazdi, hogy nem szedem a szántóföldön a kakinkat. Sőt felszedi az enyémet is jó látványosan, "példát" mutatva.

2015. márc. 10. 19:25
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
Én példát mutatva elmagyaráznám neki a dolgot, ha már biológia órán hiányzott.
2015. márc. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
A tv. pontosan leírja, hogy hol kell összeszedni, a szántóföld nincs köztük.
2015. márc. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Szilvi & Argos ***** válasza:

A kerületünk túloldalán, már a város határában van egy nagy mező, a környező házakból ott kutyázik mindenki...máshonnan is sokan mennek oda kocsival. Néha mi is odalátogatunk....szomorú, hogy nem lehet vidáman kutyázni, ugyanis minden tele van szarral/gödörrel...de kuka még a szomszédos lakótelepnek is csak a túloldalán van kb.

Nem örülnék, ha ott kéne sétálnunk napi szinten

2015. márc. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sosem szedtem össze még szántóföldön (persze városban mindig). Esetleg az lehet az oka, hogy az illető nem akarja hogy valaki belelépjen, vagy kerülgetnie kelljen.
2015. márc. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Így semmi.El is kell szállítani egy kukáig.Vagy legalább egy kislapáttal elásni.Én ott is felszedem és elviszem,mert elég undorító,hogy kerülgetni kell a kupacokat.Szóval szedd fel,és vidd haza.
2015. márc. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szántóföldre nem járunk, de erdőben én is fel szoktam mondjuk szedni. Ha van kuka, nyilván oda dobom, de ha nincs, akkor lebomló zacsiba teszem, és elviszem a turistaúttól kicsit távolabb. Rengeteg család kirándul arra, a helyükben én sem örülnék, ha gyerekekkel együtt kéne kerülgetni a turistaúton a kutyakakikat.
2015. márc. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ide csak egy páran járunk (kb.5-6 gazdi), de többnyire a szántóföld körüli ösvényeken járkálnak/járkálunk. Nagyon ritka aki bemegy konkrétan a szántóföldre, nagy hely van, millió ösvény, erdő ..... Az enyém bemegy a szántóföldre és ott végzi el a dolgát. Nem fogom onnan összeszedni a kakit az 100%, most már csak daccból sem.
2015. márc. 11. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!