Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek az AniOne...

Mi a véleményetek az AniOne márka termékeiről?

Figyelt kérdés
Pórázok, nyakörvek, játékok. Megérik az árukat, vagy túlárazottak?
2015. márc. 10. 17:54
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Túlárazottak.
2015. márc. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Nekem nyakörvvel van tapasztalatom. Teljesen elégedett vagyok vele, bár nehéz kezelni a csatját.
2015. márc. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Mindkettőtöknek köszi.

Második: igen, én is a nyakörvekre voltam kíváncsi. Egy nyakörvet láttam, jó erős a csatja.

2015. márc. 10. 17:59
 4/7 anonim ***** válasza:
69%

Címtartót ne vegyél tőlük, szétesős. Abból a Trixie nekem jobban bevált.

Cicajátékkal van tapasztalatom, az ér? Textillel borított labda, textiles botos játék - több fajta is van a rokonságban. Meglepően tartósnak bizonyultak és nagyon szeretik a nyervogik őket.

2015. márc. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Címtartó nem kell. :)

Igen, ér. Köszi. Rágós kutyám van, majd meglátjuk. :)

Zöld pacsi mindenkinek.

2015. márc. 10. 19:51
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyire számít, de nekem barátok mondták, hogy a zöld gumi játékok (kötelesek) nagyon tartósak, bár a rongy néhány év alatt azért kijön belőlük. Ilyenek, de több fajta, alakú is van:

[link]

Kis kitérő: Ha nagyon rágós a kutya akkor én tuti kong tölthetőre (harang alakú)gyűjtenék. Igaz elég drága de évekig jó, és van extra rágás álló fekete színű is. Én utána kérdezem, mindenki csak dicséri a pirosat és a feketét is, kinek milyen kutyája van, szóval én tegnap vettem egyet.

2015. márc. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A piros kong nálunk 5 éve tart (kutyámmal egy idős:) - igaz, hogy a kutyám rágós, de kistestű és nem minden nap kapja meg, csak egy héten 2-3 alkalommal, szárított kacsahúst teszek bele és ezt kell kioperálnia:)


Kongból van benti labdája - olyan mint a teniszlabda, csak a bevonata kutyabarát - az is legalább 3 éves.


Ami még nagyon régóta megvan neki (5 éve) és napi szinten játszunk vele az a fonott kötél (karlie márka, nálunk rongyó) és azt még mosni is szoktam.

2015. márc. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!