Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kiállítási pórázt lehet a...

A kiállítási pórázt lehet a hétköznapi sétákhoz is használni?

Figyelt kérdés
2015. márc. 10. 18:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem szokták és nem is ajánlatos, mert a kiállítási pórázok nem elég erősek, azok inkább esztétikai szerepet töltenek be abban a pár percben amíg a kutya a ringben van.
2015. márc. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb, ha megtanulja a kutya, hogy ha rajta van a felvezeto poraz, akkor produkalnia kell magat.
2015. márc. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nincs kiállítási kutyám, egy csivavám van, és nagyon megtetszettek a kiállításhoz használt pórázok.:) Szerencsére nagyon szépen sétál, láb mellett közlekedik.Mondjuk amúgy sem lenne valami nagy húzó ereje.:D

Van még valami hátránya a felvezető póráz hétköznapi használatának?Olyat vennék, aminek a végén van egy nyakörv, nem fojtóst!

2015. márc. 10. 19:35
 4/9 anonim ***** válasza:

Csivavára lehet :D Ők tényleg nem valószínű,hogy elszakítják.


Mondjuk egy Német juhásznak nem vennék felvezető pórázt sima sétához :D Nagyobb rántás és elszakadhat.

2015. márc. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Persze, az egyértelmű.:)

Láttam egy máltait felvezetővel sétálni, és akkor nagyon megtetszett.Szerintetek a nyakörv része milyen legyen?Fojtót nem szivesen adnék rá.A másikból, ami meg belebújós, félek, hogy könnyen kibújna.Valami tipp?:)

2015. márc. 10. 21:37
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha felvezetőt szeretnél, szerintem az lenne a megfelelő aminek a végén a hurok állítható. Belebújtatod a fejét és annyira húzod össze a hurkot, amennyire szükséges. Így nem fog kibújni belőle! :)
2015. márc. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tudnál mutatni ilyenről képet?:) Ilyet nem láttam egyik webshopnál sem.
2015. márc. 10. 21:46
 8/9 A kérdező kommentje:
Vagy tudnátok valakit, aki megrendelésre csinál felvezetőket?
2015. márc. 10. 21:50
 9/9 anonim ***** válasza:
[link] Ezen a linken van, több méretben kapható :)
2015. márc. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!