Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet a kutyának?

Mi baja lehet a kutyának?

Figyelt kérdés

Egy hete megharapta egy másik kutya, rögtön nem látszott semmi. Tegnap óta bedagadt a nyaka fölött, ott, ahol megtepaztak. Kedvetlen, de szabadban, emberek kutyák között aktív, de ha bejovunk, csak fekszik. Egy eleven aktív kutyáról beszélek, szóval nem szokott mozdulatlanul feküdni.

Eszik, iszik, széklete, vizelete teljesen rendben.

tegnap elvittem orvoshoz, aki semmi rendelleneset nem állapított meg, ugyanis a kutyám oromujjongas közepette a nyakába ugrott, semmi bagyadtsagot nem mutatott.

A múlt héten kapta az éves megelozo oltasokat is.

De hihetetlen, fel kell költeni enni, inni, pisilni...elnyulva fekszik, mint aki be lenne nyugtatozva, meg az arckifejezese, szeme is meg van valtozva , látni rajta, hogy nagyon el van kenodve, szóval nem érzi jól magát.

Ugrálás, séta után itthon eldol, mint egy zsák, és tudom, hogy ennyitol nem fárad ki,ő egy örökmozgó.


2015. márc. 10. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Megkereste a doki a harapás helyét ? Csak úgy nem dagad be egy sérülés.
2015. márc. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, megnezte. Dagadt, szemmel is látható és jól ki lehet tapintani is, de nem fájlalja, elég nagy a fajdalomkuszobe. Külföldön élünk. ehhez a rendelohoz vagyunk beregisztralva,3 doki dolgozik ott, szóval nem tudom máshova vinni.
2015. márc. 10. 22:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha ennyi idő után dagadt be, akkor begyulladhatott a seb. Ha túl korán bezáródik egy harapás, akkor szokott előfordulni. Egy megfelelő orvos ilyenkor borotvál és megnézi, mi van a sebben. Kapott gyulladáscsökkentőt?
2015. márc. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Semmit nem adott neki, csak atnezte. Tobb helyen Lett rajta pici harapas, Meg a Sajat kezemen is, ahogy szedtem le az enyemrol azt a bolond Masik kutyat./ Az en sebem szepen gyogyul./

En nyirokcsomoduzzanatra tippelnek inkabb, mert a nyakanal ilyen osszefuggo hosszabb reszen van.

Laza nincs, nem mertem, de az orra es fulei hidegek.

Talan vedekezik a szevezete, hiszen benne van a nemreg kapott oltoanyag a legyengitett korokozokkal, Meg hat ez a bolond kutya is megtepazta picit.

To mire gondoltok? Milyen tuneteket figyeljek?

A doki AZT mondta, ha eszik, iszik, urit es latszolag, hiszen mikor meglatta oket, jokedvu a kutya, adding nincs baj.

De olyan levert, itthon, jatszana, de csak igy immel-ammal, ha magamhoz huzom egybol dol ram, latszik, hogy maga alatt van, es hogy nem erzi 100%-osan magat.

Mit tegyek?

Tettem arra a duzzadt reszre jegzselet,ugy tunt, jolesett neki, mert csak ult es hagyta. Nem kokemeny a dagadas, csak tapinthato, es erezni, hogy az nem oda valo.

2015. márc. 10. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!