Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti milyen "segédezközöket"...

Ti milyen "segédezközöket" használtok kutyátok tanítására?

Figyelt kérdés

Westim van és elkezdtem "kiképezni", tanítani de úgy gondolom, hogy vmi féle eszközzel lehet könnyebb lenne. Létszi boltokat is írjatok meg hogy, hogy használjátok azt. Ha tudtok videókat is linkelhettek.

Elõre is köszi. :D



#kutya #tanítás #westie #segédezközök
2015. márc. 11. 15:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Klikker, jutalomfalat. Klikkert azt hiszem, frassnapfban vettem régen, jutalomfalatot szintén ott szoktam (Frolic táp), de virsli, sajt, lecsókolbász is tökéletes. Esetleg labdát is használhatsz nagy jutalomnak, az szintén kisállat kereskedésben kapható.
2015. márc. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi. De jutifalatot eddig is használtam de a klikker mire jó?
2015. márc. 11. 15:51
 3/9 anonim ***** válasza:
Kutyakeksz vagy vmi hasonló pl rántotthús xD am az is jó
2015. márc. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
Én nem használok klikkert. Jutalomfalatot adok neki ha valamit jól csinált, meg így örvendezek, hogy nyihihi és erre ő is örülni kezd.
2015. márc. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Utólsó: LOL

De klikkert mire használsz? Hogy oda jöjjön?

2015. márc. 11. 18:41
 6/9 anonim ***** válasza:
54%
Klikkert feladatok, trükkök tanítására lehet használni, bonyolultabb feladatoknál nagyon jól jöhet. Olvass utána az oldalon, sok kérdés volt a klikkerrel kapcsolatban.
2015. márc. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
Hogy erted, hogy eszkozzel konnyebb lenne? Eddig hogyan tanitottad? Mi okoz most nehezseget? Csak mert a klikkertol a szoges nyakorvig eleg sok kulonbozo fele segedeszkoz letezik, nem mind jo mindenre.
2015. márc. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Szilvi & Argos ***** válasza:
Labda, frizbi, jutalom falat, klikker, kontakt póráz, target, stb
2015. márc. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Eddig is tudtam tanítani a kutyámat csak úgy gondoltam, hogy klikkerrel vagy hasonlóan könyebben, gyorsabban menne, de lehet, hogy tévedek.
2015. márc. 16. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!