Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Új kutyát szeretnénk a nyárra,...

Új kutyát szeretnénk a nyárra, de a tacskóm szerintem megtámadja?

Figyelt kérdés

Alapvetően nem agresszív, utcán senkit sem támad meg, de ma pl bejött hozzánk egy labrador aki 2x nagyobb nála erre nekiugrott amikor adtam neki kaját.

reménytelen új kutya mellé?


2015. márc. 12. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha ennyit sem tudsz elintézni, akkor még bőven van dolgod azzal a tacsival, nem kell neked új kutya. Nem reménytelen, jöhet majd a másik, csak előbb tedd rendbe a tacsit, illetve főleg magadat. Egy tanfolyamos rendszerű kutyasulit melegen tudok ajánlani erre a célra :)

Nem az a baj egyébként, hogy nekiugrott, hanem hogy nem tudsz kezelni egy ilyen helyzetet, tehát rájuk lenne bízva, hogy balhéznak-e vagy sem, holott a te feladatod lenne rendet rakni közöttük. Amíg nem megy, addig nem biztonságos még egy kutyát bedobni a buliba.

2015. márc. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Közbeléptem meg szétszdtem őket.

Amúgy járunk vele suliba 2 hónapja.

2015. márc. 12. 18:10
 3/6 Lara Gabriella válasza:
0%

Nekem van egy tacskóm, az mindig játszik, ilyen támadásosat.

Mert nekem van még egy kutyám. Lehet, hogy megverné!

2015. márc. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az oké, hogy szétszedted őket, de el tudod érni, hogy ne csak abbahagyja a balhét, hanem el se kezdje? Ez a nagy kérdés, mert ugye nem lehetsz mindig ott, hogy szétkapd őket, meg hát a folyamatos balhézás sem egészséges.
2015. márc. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jó ezt gondoltam, na de akkor mond meg mit csináljak.
2015. márc. 13. 07:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Ott van az első válaszomban: kutyasuli. De nem olyan, ahol engedelmes munkán kívül nincs semmi, hanem olyan, ahol családi kutyákkal foglalkoznak, kutya-gazda kapcsolattal, meg a mindennapi dolgokkal.
2015. márc. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!