Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy rendes tenyésztőtől hány...

Egy rendes tenyésztőtől hány hónaposan lehet elhozni egy kutyust?

Figyelt kérdés
2015. márc. 12. 19:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Minimum 8 hetesen, 2 oltással, chippel. De van, aki csak 10 hetesen adja oda, ami a kutyának csak jót tesz.
2015. márc. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én később kezdem az oltásokat ha szopnak még így csak 10-12 hetes kor körül.
2015. márc. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Én ugy tudtam hogy 6 hetesen már el lehet hozni de igazatok van minnél tovább marad az annyánál annál jobb
2015. márc. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
azt hallottam hogy 6 hónaptól nem lelehet még.
2015. márc. 12. 20:54
 5/9 anonim ***** válasza:
A 6 hetes elvitel régen volt már 8 héttől lehet!
2015. márc. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért a minél később annál jobb nem egészen igaz. Mert 8 hetes korban jobb, ha megismerkedik már az új családjával. Én megjártam már egy 12 hetes korban elhozott kutyával, hiába szocializáltam agyon, már nem tudtam mindenhez hozzá szoktatni.
2015. márc. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én fogváltás előtt nem adok oda kutyát. Addigra megtudom nézetni a patellát, addigra kanoknál lent kell lenni heréknek, az új fogak száma is tisztán látható. Nekem ez így tiszta, én így vagyok nyugodt. Törvény szerint 8 hetes kortól lehet elválasztani a kiskutyát és elvinni új otthonába. A legtöbb tenyésztő pedig 10-12 hetes kora előtt nem adja oda.
2015. márc. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vagy ha oda is adja 8 hetesen akkor sok esetben bejáratott ismert vevőknek, aki már nem az első ilyen fajta kutyát viszik haza, vagy régóta ismerik a vevőt.
2015. márc. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 ödi2 ***** válasza:

10-12 hetes kor lenne a legjobb szerintem is,közben már lehet foglalkozni,összeszokni a kutyussal,de az anyával töltött plussz hetek nagyon sokat jelenthetnek...

Nem rossz a 8 hét sem,de a több lenne a jobb...

2015. márc. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!