Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bernáthegyi lakáson?

Bernáthegyi lakáson?

Figyelt kérdés
Mielött bárki is belém kötne nem nincs még meg de nagyon szeretem ezt a fajt és nagyon szeretnék egyet de az a gond hogy lakásban nem tudom hogy jó lenne e neki. Sokat gondolkodtam rajta ah mondom inkább ne mert nem akarom hogy rosszul érezze magát. De mostanában olvastam több helyen is ha rendszeresen van mozgatva,sétáltatva akkor nincs vele baj. Ez igaz? Esetleg valamit tudtok erről:)? Nem szeretném kínnak kitenni a kutyust:(

2015. márc. 12. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
31%
Kizárt...arról nem beszélve, hogy mekkora szőre van, amit ledob a nyáron...
2015. márc. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


Sokat nem tudok róla, azért kerestem ezt ki.

Átlagos mozgásigényt ír, szőröz rendesen és tutira nyálaz. :) Nem baj? :)

2015. márc. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha elfér... Nyilván 40 négyzetméterre biztos nem jó, de egy megfelelően tágas lakásban már azért elfér.

Én inkább abban látok problémát, hogy a lakásokhoz általában lépcsőzni kell, az meg ekkora testtel nem biztos, hogy buli, főleg idősebb korban.

2015. márc. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha van lift és elég nagy a lakás, akkor miért ne.

Elég nyugisak, nem az a szeleburdi természet, legalább is az a pár példány, akiket ismerek.

2015. márc. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy bernáthegyinek azért kell tér, szóval nem mindegy, mekkora lakásról beszélünk.

A másik probléma a lépcsőzés lehet hosszútávon, ha magasabban laksz, és nincs lift.

2015. márc. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!