Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek? Hiányzik a kutyám...

Mit tegyek? Hiányzik a kutyám elhozzam?

Figyelt kérdés
1 éve nincs velem a kutyám mióta elköltöztem és nem tudtam magammal vinni.Most lenne leehtőség elhozni de félek eszembe juttatja a régi emlékeket és felszakítja a sebeket mert ha velem lenne minden régi dolog az előző kapcsolatommal eszembe jutna vagy legalábbis igy érzem.Közben nagyon hiányzik.Szerintetek?
2015. márc. 13. 22:21
 1/9 HUN_Sector ***** válasza:
71%

Hozd el. A kutyád társként való tisztelete és szeretete erősebb az emlékek fájdalmánál. Soha ne azt nézd, hogy akkor ki volt, mi volt, hanem hogy van egy állati cimbid akinek hiányzik neked és akinek te is hiányzol, akivel sok kalandod lehet.

Ha melletted lesz, nem régi keserű emlékek fognak az eszedbe tódulni, hanem szeretetet kapsz. Messze nem ugyanaz.

2015. márc. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Megismerne még?Nem teszek neki rosszat,hogy 1 év után elhoznám már ha vissza adnák
2015. márc. 13. 22:29
 3/9 HUN_Sector ***** válasza:

A kutya nem felejt. A szagodat sem tudja kiverni a fejéből, ha hosszabb ideig volt veled és felnőttként váltak szét az útjaitok.

Most a volt párodnál van? Szeretik ott?


Azért mérlegelni kell ezt is.

2015. márc. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És miért van az,hogy azóta nem érdekelnek már a kutyák mint régen nem tudok rájuk úgy nézni mint régen.
2015. márc. 13. 22:35
 5/9 HUN_Sector ***** válasza:
9%
Ez csak átmeneti állapot. Én sem nézek meg (dögönyözök meg) más kutyust amióta itt van mellettem az én kis krampuszom. :) Mert ez egy tökéletes kiskutya, és csak vele foglalkozom :)
2015. márc. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%
Hát ha ez kérdés, és most jó helyen van, akkor hagyd inkább ott.
2015. márc. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Arra a kérdésedre, hogy megismerne e itt egy történet és hozzá a videó… azt hiszem magáért beszél:

[link]

2015. márc. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%
Ne csak azt nézd, neked mi hiányzik meg milyen lenne, mert ez megbocsáss, de elég önző álláspont, hanem azt is, hogy a kutyának mi a jó. Ha jó helyen van és szeretik, akkor nincs miért változtatni ezen. Persze ha csak megtűrik, az más kérdés. Ezt mérlegeld, ne csak a saját szempontjaidat.
2015. márc. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 evimeri ***** válasza:
Egyáltalán miért nem tudtad magaddal vinni. Nekem két kutyám van, többször költöztünk már velük, de az első szempont mindig az volt, hogy ők is velünk jöhessenek. Meg sem fordult a fejünkben soha, hogy megváljunk tőlük. Mindig olyan kiadó lakást, házat kerestünk ahova háziállatot is lehetett vinni. Nem tudok elképzelni olyan élethelyzetet, hogy megváljak a kutyáimtól. Inkább a híd alatt laknék mintsem elszakadjunk egymástól. Ha jó helyen van a kutyád, akkor most már kavard föl. Ki tudja hátha egy év múlva ismét költözöl.
2015. márc. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!