Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek egy házi...

Mi a véleményetek egy házi készítésű kutyaágyról? Többi lent.

Figyelt kérdés

szerintem biztos tudjátok melyik kutyaágyról is beszélek:D csak egy régi pulcsi kell hozzá... pár varrás...meg tömőanyag:) a fekvő részét párnával kell kitömni:) ( és ha nincs párnám mivel tudnám még kitömni?)

és erről szeretnék véleményeket/tamasztalatokat kérni:)

előre is köszönöm szépen a válaszokat!:3


2015. márc. 14. 07:28
 1/8 anonim ***** válasza:
tökéletes :)))
2015. márc. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A véleményem: egyedi, ha ügyes vagy, akkor szépen meg tudod csinálni, viszont ha semmilyen alapanyagod nincs hozzá, akkor gondold meg, hogy nem lesz-e drágább, mintha boltban vetted volna.

Ezt a "fekvőrészt párnával kell kitömni" részt nem nagyon értem. Azzal tömöd ki, amivel akarod. Mondjuk vatelinnel, az legalább mosható is, de érdemes több helyen levarrni, hogy ne vándoroljon el a tömés.

Mekkora kutya?

Ezt láttad?

[link]

2015. márc. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is házi készítésű van, igaz nem a pulcsis változat, hanem az alábbi linken található 2014. január 17., péntek-i "Kutyafekhely egyszerű szabásmintával" nagyobb változata: [link]

Vatelinnel tömtük ki (nincs több helyen levarrva, de nem vándorol el a tömés benne, pedig mosva is volt)

De tömheted darált szivaccsal is, vagy az aljába tehetsz szivacs lapot.

Nem bonyolult a linkeltet sem megvarrni, és nem is sok idő. Ha olyat szeretnél csinálni s van valami kérdésed, szívesen válaszolok (képet is tudok mutatni róla)

2015. márc. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
En mar csinaltam, igaz macskanak. Egy nem hasznalt polarpulcsibol es egy regi 10cm-es matracbol fargta/vagtam ossze minden reszet. De toltoanyagnak barmit lehet hasznalni. Lehet veni parnatolteleket(szivacsnyirkalek) es azzal is lehet, csak ugye akkor alapos varras kell, hogy ne szorodjon.
2015. márc. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

2-es válaszoló: a kutyus kis foxi:3 és igen erre gondoltam:D

3-as válaszoló: köszi szépen a választ és szerintem a vatelin lesz a megfelelő:D

Köszönöm a valaszokat!:3

2015. márc. 14. 08:26
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is házilag csináltam az ágyát:) Igaz nem pulcsiból, de volt egy nagyon szép színű polár ágytakaróm amiből meg akartam neki csinálni:) Így legalább pont az ő méretére tudtam varrni, a bolti ágyak mind nagyok voltak, elveszett bennük:) Két régi díszpárna töltetét raktam bele, másfél párnányit a szélébe, fél párnányit a belső párna részbe. Most is benne alszik:) Én külön varrtam meg a szélső párnarészt, összevartam a két végét így lett egy kör, és amekkora lett a belső mérete, akkora belső párnát csináltam, és utólag varrtam össze a kettőt:)
2015. márc. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi:3 ez nagyon jó ötlet:)
2015. márc. 14. 14:47
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is olyat csináltam, mint a 3-as válaszoló. Minimális varrás tudással/készséggel könnyen és olcsón elkészíthető.

Ezt csináltam

[link]


Turkálóban vettem 2 jó nagy férfi inget (kb 400 forint), kabátbéléssel megerősítettem, ez is csak néhány száz forint, régi párnából kiszedett szivaccsal kibéleltem. Így ez az ágy nem kerül még 1000 forintba sem.


Varrás nélkül szerintem a legegyszerűbb és legigényesebb ez a fajta kutyaágy:

[link]

[link]

Az a lényeg, hogy mindenképpen thermo anyaggal kell csinálni, mert az nem foszlik.


Sok sikert!

2015. márc. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!