Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akinek kistestű kutyája van,...

Akinek kistestű kutyája van, és a kutyus is fent alszik az ágyon?

Figyelt kérdés
Nem féltek, hogy ráfekszetek? Volt már olyan hogy ráfeküdtetek véletlenül? Hogy véditek ezt ki? Pláne az álmukban sokat forgolódóktól kérdezem!

2015. márc. 14. 13:12
 1/7 anonim ***** válasza:
23%

Az ágyra maximum "aktív" de mindenképpen éber tevékenység alkalmával engedem fel.

Természetesen alváshoz van saját helye, ez nem is kérdés.

Óriási hiba lenne emberként, vagy gyerekpótlékként kezelni, és ágyban altatni.

Testileg, mentálisan, minden téren rendkívül egészségtelen.


Neked is azt tudom tanácsolni, tartsd tiszteletben az igényeit, ne legyél önző, tiszteld a kutya mivoltát, és azt add neki, amire egy kutyának szüksége van.

(Az ágyban alvás ettől fényévekre van)

Ha ennyi tisztelet nincs benned iránta, akkor tőle se várhatsz el tiszteletet.

2015. márc. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Van kuckója,de megtanult akkorát ugrani,hogy fenn van mindig az ágyon :) És szeretek is vele aludni,mert melegíti a hasamat,lábamat,fellibentem a takarót,és már bújik is be.Szüksége van rá hogy mellettem legyen,nem hiszem hogy ez olyan rossz dolog lenne,már 6éve együtt alszunk.Nem fekszek rá,mert ő éber,és ha fordulok,akkor már odébb is pattan.
2015. márc. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem az előző kutyám csivava volt, amíg fel bírt ugrálni az ágyra feljöhetett és este az ágy végében, a lábamnál aludhatott. Fal mellé volt tolva az ágy, szóval leeséstől nem kellett tartani + volt egy nagyobbacska ülő plüss medvém amit ballagásra kaptam, na azt odatettem és akkor annak a lábára tette a fejét és hozzá bújt. Sose feküdtem rá vagy rúgtam le álmomban és ő is nyugton aludt a medve mellett :)


Mostani gyepis keverékem le van tiltva az ágyról, csak akkor jöhet ha ÉN felhívom (ritkán), de ő azért már nagyobbacska kutya szóval ki is túrna hamar ha velem aludna :D

2015. márc. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem hülyeség, hogy nem mehetnek fel az ágyra. Nálunk úgy van, hogy csak akkor jöhet fel ha én vagy a párom megengedjük. A társasági kutyák igénylik a gazdi közelségét. Általában a párnámon alszik és szeret hozzámbújni. Nem feküdtem még rá.
2015. márc. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem engedem fel az ágyra mindig,csak nagyon ritkán.A kutya szerencsére ėber alvó,nem olyan,mint egy csecsemő.Egyszerűen arrébb vonul,ha valami zavarja.
2015. márc. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem az ágyvégében alszik a két bichon.Ha mocorgok akkor lemennek a szőnyegre,ágy alá aludni. Sose féltem attól,hogy rájuk fekszek.Például volt mikor el sem aludtam sokat mocorogtam,de a kutyákhoz hozzá sem értem,mégis le mentek,mert zavarta őket,hogy mocorgok.Egyik az jobban tűri a mocorgást,de a végén ő is lemegy ha zavarja.


Nem kell attól félni,hogy rá fekszel.

2015. márc. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha a kiskutya feljön, lerúgjuk, mert egyszer már odapisilt. Van neki az ágy lábánál saját kis ágyacskája, rendes puha kutyaágy, abban kell aludnia, de szereti is az ágyát, csak néha mégis fel próbálkozik, aztán lerepül. Meg amikor kimegyek a szobából, van hogy mindkét kutya felrohan az ágyra. Alig várják, hogy felmehessenek. Ott verekednek, játszanak. Bejövök, akkor meg mindkettő leugrik gyorsan, mintha ott sem lettek volna. Ezért le kell takarnom az ágyat, de a pokrócot is össze szokták gyűrni, tehát reménytelen.
2015. márc. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!