Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorki 9 hetes. Minden Este...

Yorki 9 hetes. Minden Este langyos vízzel lemoshatom a feneket, a hasát meg a kis kukijat?

Figyelt kérdés
Mert büdös. Pisil..kakil..

2015. márc. 14. 18:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sima víztől nem lesz baja. Egyébként ha nagyon beleragad a bundájába, akkor tanácsos az ilyen részeken rövidebbre nyírni.
2015. márc. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
39%
Jó ég.Kutyád van,a seggét meg nem kell szagolgatni.Mosogathatod,de attól nem lesz jobb szaga.Ha büdösnek ėrzed,más oka lehet.Egy egészséges kutya,nem büdös attól,hogy pisil,kakil.
2015. márc. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én mindig megmosom neki a lábait,seggét,kukiját séta után,nem hagyom hogy rászáradjon.
2015. márc. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen kutyám van és tisztán Tartom ennyi!!! És nem büdös ha megmosom neki!! Lehet neked az marad mosás után..?
2015. márc. 14. 19:11
 5/11 A kérdező kommentje:
Fenekén én is leszoktam vágni neki.köszi a válaszokat
2015. márc. 14. 19:13
 6/11 anonim ***** válasza:
90%

A 2. válaszolód arra célzott, hogy esetleg lehet vmi baja a kuttynak, amiért büdi a feneke.

Betegség, ha így érted.

Nem kell rögtön felkapni a vizet.

2015. márc. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

szerintem a fenekét, meg a kis kukiját hagyd ki.

az én kutyám nem szokott büdi lenni mert pisil meg kakil. de nem azt akarom mondani hogy soha ne fürdetsd meg, hanem azt, hogy külön a fenekét meg a kis kukiját ne birizgáld. ha megfürdeted, úgyis lejön a piszok a kis kukijáról meg a fenekéről.. ha kint tartod a kutyust akkor biztos a kerti szag miatt büdi, ha meg bent akkor tőled... XDDD

2015. márc. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tök felesleges, a kutya takarítja magát, amennyire kell ezeken a helyeken. Persze ha akarod, nem lesz baja tőle, ha rendesen megszárítod és csak sima vízzel mosod, nem samponnal.
2015. márc. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igaz én nem minden este, de sokszor, amikor esetleg kicsit lágyabb volt a széklete, vagy ilyesmi egy melegvizes szivaccsal "letakarítom" és wc papírral még felitattom a nedvességet. Szerintem nincs ezzel semmi, ha koszos vagy büdös hát meg kell takarítani.
2015. márc. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Na igen én is így szoktam sima langyos vízzel kis szivaccsal alul atoblitem és benti kutyus, amikor megmosom semmi szaga nincs. Velünk alszik úgyhogy nekem ez fontos... Persze valaki alapból büdös nem érzi a kutyan sem.
2015. márc. 15. 10:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!