Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kutyát ha nem 8 hetesen...

Egy kutyát ha nem 8 hetesen hozunk el hanem 10 hetesen akkor kedvesebb lesz vagy valami? Azt mondták minél tovább van az anyjával annál jobb.

Figyelt kérdés
2015. márc. 15. 09:03
 1/3 anonim ***** válasza:
A szocializáció miatt jobb, ha kicsit tovább marad az anyja mellett, persze csak akkor, ha a tenyésztője foglalkozik is a kutyával!
2015. márc. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Trafó1 ***** válasza:
Az, hogy kedvesebb az nem biztos de kiegyensúlyozottabb, bár a természetben , az állatvilágban ugye még később válnak el az anyjuktól a kölkök, lényeg hogy minél tovább marad annál jobb neki, persze az nem biztos , hogy ez neked is jó, mert hozzád viszont később szokik , ha tudsz vele sokat foglalkozni akkor jó a tíz hét.
2015. márc. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 piriiiii ***** válasza:

Azt mondják inkább, hogy a 8 hetes az ideális.

Én 11 hetesen hoztam az enyémet, szerintem ez is tökéletes időpont volt. Első egy-két nap nagyon nem érezte jól magát, de ott voltam vele végig, és szépen túljutott az első rossz élményen, most pedig egy nagyon életvidám, játékos kutyulim van. :)

Szerintem nem lesz "kedvesebb vagy valami". A 8 hét tökéletes, de a 11 is, és szerintem a 3-4 hónap is akár. Ha törődsz vele, és igazi szeretet kap tőled, kedves lesz és szeretni fog.

2015. márc. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!