Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen gyakran nézetitek meg...

Milyen gyakran nézetitek meg az orvossal a kutyátokat?

Figyelt kérdés
Fél évente, mikor az oltásokat kapják? Vagy azon felül máskor is? Milyen vizsgálatokat végeztettek el rajta rendszeresen? Én eddig csak oltásra vittem, akkor az orvos kicsit megtapogatta, meghallgatta a mellkasát, de most már 3 éves szeretném alaposabban is megnézetni időnként. Mit javasoltok? Milyen vizsgálatot célszerű végeztetni?
2015. márc. 15. 10:03
 1/6 anonim válasza:

Évente egyszer látja orvos, mikor beadja az oltást.

Máskor csak akkor ha valami bajt látok nála.

2015. márc. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
fél évente
2015. márc. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Évente az oltásoknál, meg ha valami baja van (ez eddig néhány múló lábfájást jelentett).
2015. márc. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az oltásoknál mikor megnézi az orvos, akkor milyen vizsgálatokat csinál, mit néz meg pontosan?
2015. márc. 15. 10:37
 5/6 anonim ***** válasza:

Amikor az oltásokat kapják, akkor meg szokta hallgatni a doki a tüdejüket, szívüket, ennyi. Ezen felül akkor megyünk, ha valami gond van, betegek, sérülés miatt, stb.


Rendszeresen semmilyen vizsgálatokat nem végeztetünk, nem látom értelmét.


Egy ismerősöm minden évben viszi a kutyáit vérvételre pl... Teljes vérképet néznek. Mostmár akarja szív uh-ra is, meg ilyesmikre is vinni. Én nem látom értelmét, de ő tudja.


Ami olyan, azt szerintem te is át tudod nézni. Pl. a tappancsait (ne legyen nagyon repedezett, száraz, sérült, stb), illetve bolhafésűvel is át tudod fésülni, ha ez megnyugtat, meg ilyesmi.

2015. márc. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.


Esetleg a szívférgességet mondanám, amit évente ősz környékén nem árt megnézetni.

2015. márc. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!