Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a szoba...

Mi a véleményetek a szoba kennelekről?

Figyelt kérdés
8 hetes kutyusnak szeretnék venni,csak nem tudom,hogy jó-e neki. Itt is utána olvastam,és persze nem úgy gondolom,hogy egész nap benne lesz,hanem csak séták után vagy etetéskor. Csak azt nem tudom,hogy egész éjszakára bent lehet-e hagyni? Fél 9 körül bezárnám és reggel 7-kor vagy előbb jöhet is ki. Persze nyitva hagynám neki egész nap az ajtót ha be akarna menni,de séta után és etetés közben meg után lenne csak kötelezően benn. Ez jó neki? Meg ugye oda raknám a fekhelyét és néhány játékot meg a tálakat.

#kennel #ketrec kiskutya kölyök
2015. márc. 15. 10:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Az, hogy jó lesz-e neki, csak rajtad múlik, hiszen attól függ, hogyan szoktatod hozzá :) Én használtam, míg kicsi volt a rotim, de aztán a kocsiba átkerült.
2015. márc. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, ez teljesen jo.
2015. márc. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a kutya termetétől és a kennel méretétől (is) függ. Mi az első kölyökmacskánk megérkezésekor vettünk egy ilyet (elég nagyot), és annak nagyon jó volt egész éjszakára. Elfért benne a fekhely + egy rendes almostálca, és még egy kis mozgástér is volt. DE! az etetőt és az itatót így sem lehetett betenni - mindig felborogatta, állandóan takarítani kellett másrészt meg túl közel volt így az evőhely az alomhoz, ami finoman szólva nem lett volna túl higénikus, úgyhogy pár nap után áthelyeztük az evőhelyet... Szóval inkább éjszakára (volt) jó + ha valamiért be kellett zárni (pl. egyes vendégek, vagy felújítás miatt - volt, hogy egy nyáron minden éjszakát ott kellett töltenie felnőtt korában is) Utóbbi "vészhelyzetekre" a két felnőtt macskánknak (5 és 4 kg-osak) is ideális egyszerre - de persze őket már nem kell bezárni éjszakára, csak alkalmilag. Összességében nálunk nagyon bevált, még ha etetni nem is jó benn - és ha két felnőtt macskának jó, gondolom, egy max. középtermetű kutyának is megteszi.
2015. márc. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha jól szoktatod hozzá szerintem szeretni fogja. Fontos hogy először csak rövid ideig legyen benne, elég néhány perc is. Ha jól viselkedett mindig dicsérd meg. Az én kutyám éjszaka szokott ott aludni és szereti.
2015. márc. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!