Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A boerenfox fajtáról keresek...

A boerenfox fajtáról keresek valami leírást, mert én sem angol sem magyar infót nem találtam?

Figyelt kérdés
Amit sikerült kisillabizálnom, hogy a farm collie és a jack russel kereszteződéséből van (?) de ez sem biztos...nagyon olyan mint a jack russel, meg hát a vérmérséklete is terrier. Elég lesz szerintetek ha kiokosodom jack russelből?
2015. márc. 15. 15:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is csak német forrást találtam, de nekem abból az jött le, hogy a foxterrier és a jack russel keresztezése. És mivel mindkettő egy-egy terrierfajta, ennek a boerenfox-nak sem lehet nagyon eltérő a vérsmérséklete...szóval valószínűleg elég, ha kiokoskodod :D
2015. márc. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

En csak a holland wikit nyomtam be google forditoba, mashol nem talaltam infokat. Az biztos, hogy a farm collie megnevezes a google fordito hulyesege, ha ennek a kutyanak barmi koze van a collie-khoz, akkor a rottweiler legkozelebbi rokona a yorki...

Ugy ertelmezem, hogy a boerenfox megnevezest 3 fele kutyara hasznaljak:

1, mindket szuloje BF,

2, az egyik szuloje BF, a masik valamilyen terrier,

3, a jack russel es a foxterrier keresztezodese

Vagyis szerintem eleg, ha hozol menhelyrol egy jack russel x foxterrier keverek kutyat, ugyanazt kapod, csak olcsobban.


Megkerdezhetem, honnan ismered ezt a fajtat?

2015. márc. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ilyenem lesz. Már napok óta kérem itt az emberek tanácsait kutya ügyben, most már végre tudom a fajtáját is.

Hollandiából viszem haza, itt ez egy nagyon elterjedt és közkedvelt kutya.

Teljesen ingyen az enyém lesz, mert a munkaadóim gyerekei kapták, de megunták, így vagy a menhely vagy a kicsapás várt volna rá.

2015. márc. 15. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!