Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sötétben miért szökik a...

Sötétben miért szökik a kiskutyám?

Figyelt kérdés
20 hetes Kutyám szökik a sötétben. Kettő hete van velem. Kutyasulizunk, nagyon következetesen neveljük. Nappal póráz nélkül nagyon okos. Behívás, ültetés megy. Ám ma éjjel elszökött. Hiába hívtam rámnézett és elfutott. Nagyon megrémültem de nehezen utolértem. Staffbull kölyök.

2015. márc. 15. 19:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Hát ennek lehet egy pár oka, kérdezd meg inkább a suliban, hogy szerintük mi lehetett, és mit csinálj, ha még egyszer előfordul.


Olyan következtetéseket viszont ne vonj le egy alkalomból, hogy éjjel szökik a kutya. Ennyi erővel azt is mondhattad volna, hogy nemzeti ünnepek környékén szökik :)

2015. márc. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Kedves Akumi!

Második eset volt a mai. Hozzáértő szerint csupán játéknak hitte az egészet.

2015. márc. 15. 20:07
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Az megeshet, ha nem tudsz úgy rászólni, hogy komolyan vegyen :)
2015. márc. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hidd el tudok úgy szólni :) .
2015. márc. 15. 20:20
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Akkor miért nem tetted? :D
2015. márc. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nyilván nem tettem. Nem szóltam rá, álltam és tétlenül néztem ahogy szalad az út test felé. Vártam hogy kirohanjon rá.
2015. márc. 15. 20:24
 7/11 anonim ***** válasza:
13%

Ha ez irónia volt, akkor gondold végig: ha rászóltál, és nem állt meg, akkor

a) mégsem tudsz olyan erélyesen rászólni, ahogy mondod, mert akkor észrevette volna, hogy ez nem játék

b) eleve nem játékból csinálta, hanem megijedt, vagy simán csak pofátlanságból csinálta.

2015. márc. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ugyanúgy szóltam ahogyan máskor, határoztottan erélyesen. Nem ordítva megriasztva. Figyelve a szabályos hanglejtésre. Ám mikor nem jött oda akkor is figyeltem arra, hogy ne riasszam meg. Mikor a zút testnél jártam nyilván ordítottam.
2015. márc. 15. 20:37
 9/11 anonim ***** válasza:
13%
Nem gondoltam, hogy tőled ijedt meg, bármit találhatott, amitől úgy gondolta, hogy jobb odébbállni. De ezt már utólag nehéz megmondani.
2015. márc. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Holnap kap egy világítós nyakörvet aztán, az úttól távol kísérletezek vele, ha ismétlődő a jelenség akkor foglalkozunk vele komolyan. Bízom benne hogy csak valami nagyon nagy inger érte.
2015. márc. 15. 20:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!