Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kennelköhögése van az anyakuty...

Kennelköhögése van az anyakutyánknak. A héten esedékes az ellése. A kölykök veszélyben vannak?

Figyelt kérdés
2015. márc. 15. 20:02
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Ezt állatorvostól kellene megkérdezned,főleg egy vemhes kutya esetében....
2015. márc. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Kezelni kell. Egy vemhes szuka kezelése igazán orvos dolga. Ha nem kezelik, akár tüdőgyuszi is lehet belőle. Szóval, holnap orvossal konzultálni ajánlatos.
2015. márc. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
van olyan antibiotikum, ami a kicsikre veszélytelen. vidd el őt orvoshoz, és mellette hallgassanak rá a szivére is.
2015. márc. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 bollocks ***** válasza:
62%
Nagyobb probléma, hogy hülye, felelőtlen gazdája is van a kutyusodnak.
2015. márc. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az igazán kecsegtető mellékneveket eddig nem köhögött a kutyám ma kezdte el. Terhesen került hozzám nem szaporítok inkább mentek... Gratulálok igazi sfej vagy aki a gép előtt nagyon okos!
2015. márc. 15. 21:23
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
Vemhesen is ivartalaníttathatod a szukát, nem muszáj hagyni, hogy megszüljön! Az orvossal telefonon beszéld meg, mi legyen a kutyával, valószínűleg azt fogja mondani, vidd be a rendelőbe, a kennelköhögéssel nem lehet szórakozni!
2015. márc. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%
Igen,mert fertőző.
2015. márc. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 bollocks ***** válasza:
82%
Egy szóval sem említettem, hogy szaporító lennél, mégis szóba hoztad... Én csak annyit állítottam, hogy felelőtlen vagy, ha az ellés hetében nem az állatorvost kérdezed, hanem a gyk közönségét.
2015. márc. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!