Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tüzel a kutyám? 3 napja...

Tüzel a kutyám? 3 napja vettem észre 2 kis pöttyöt de azóta semmi bizonytalan vagyok Most tüzel? Vagy mégse?

Figyelt kérdés
2008. aug. 25. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg a kutyusod vagináját: ha meg van duzzadva, akkor igen, tüzel!
2008. aug. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ahogy elöttem leírták. Ha duzzadt akor igen, és akkor is ha sokat nyalogatja magát, sír stb... Amugy attól, hogy nemlátod a vért attól tüzel. Nekik nem olyan mennyiségű mint nekünk. És folyamatosan nyalogatják magukat, ezért nemlátod a pöttyöket.
2008. aug. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valóban ez az egyik legbiztosabb jel: megduzzad a vagina. Nekünk soha nem volt szuka kutyánk, most van az első és eléggé meglepetésszerűen ért, amikor a hét hónapos jack russel-nél rádöbbentünk, hogy már is nagy lány lett. Első héten nem volt látványos, de már ekkor is nagyobb volt a vaginája, hisztisebb volt és akkor volt egy-két csepp vérzése, amikor valaminek, vagy valakinek nagyon örült, amikor felpörgette magát. Második héten szinte folyamatosan pecsételt és ekkor már akkorára nőtt a nunija, hogy kicsit groteszk is volt a méretéhez képest, illetve a mellbimbók is nőttek, korábban észre sem lehetett őket venni simogatáskor, most viszont messziről kivehetőek szemmel is. A harmadik héten már csak gyenge és inkább barnás vérzése volt. Azóta két hét telt el, a vaginája már kisebb, de még mindig nagyobb a régi mérethez képest, a mellbimbók változatlanul a nagyobb méreten stagnálnak, van egy olyan érzésem, hogy ez már így is marad. A második héten volt a kutyánk a legnyűgösebb, ha egy percig nem foglalkoztunk vele, akkor nyüszített és ült az ajtóban, hogy ő menni akar. Szerintem pár nap és a te kutyád is több tünetet fog produkálni, amikor átlép a következő stádiumba.
2008. aug. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kutyusom kb 5-6 éves koráig olyan minimális mennyiségben vérzett tüzeléskor, hogy volt amikor csak arról vettük észre hogy tüzel hogy kicsit hisztisebb lett, kevesebbet evett és folyton sétálni akart. Szóval ez minden kutyusnál más, mi emberek is mind mások vagyunk :-)
2008. aug. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,csak azért vagyok bizonytalan mert ez a harmadik tüzelése és az első kettőnél végig pecsételt.
2008. aug. 28. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!